Geek Girls Carrots Toruń #27

Jul 18, 2016 · Torun, Poland

18 lipca 2016 r. o godz. 18:00 społeczność Geek Girls Carrots zaprasza już po raz 27, aby spotkać się i pogadać na kobiece oraz technologiczne tematy. Prelegentkami będą: Anna Kita (E-commerce) i Lidia Krystoforska (Agile Coach). Po prelekcjach jak zwykle na uczestników czekają gorące dyskusje.

Agenda:

18:00 Powitanie w Hanza Cafe
18:10 Anna Kita - "Trudny początek" (E-commerce)
18:30 Lidia Krystoforska - "O zwinności słów kilka" (Agile Coach)
18:50 Niespodzianka: Inspirujący film
19:00 Networking i obowiązkowe afterparty

Anna Kita (E-commerce) - "Trudny początek"

O tym jak to jest gdy najpierw trafiasz do pracy, gdzie mało się rozwijasz jeśli chodzi o pracę z komputerem, a potem trafiasz do kolejnej, gdzie większość pracowników jest młodsza od Ciebie i lata świetlne przed Tobą, jeśli chodzi o obsługę komputera i urządzań mobilnych. Drugiego dnia pracy uczestniczysz w spotkaniu, na którym omawiany jest szczegółowy status strategicznego dla firmy projektu informatycznego i próbujesz coś z tego zrozumieć. Mija 1,5 roku odkrywasz, że coś już wiesz i chcesz nauczyć się nowych rzeczy. Tak trafiasz do zespołu zajmującego się e-commercem i zaczynasz zajmować się małym sklepem internetowym.

Anna Kita skończyła studia magisterskie na Wydziale Chemii UMK. Przez rok pracowała w szkole. Przez prawie 6 lat pracowała w instytucji państwowej. Od prawie dwóch lat w korporacji. Przez pierwsze półtora roku pracowała jako specjalista ds. projektów. Pech lub szczęście sprawiło, że trafiła do obszaru gdzie prowadzone były głównie projekty informatyczne. Dzięki temu mogła z bliska zobaczyć jak tworzy się nową aplikacje lub poprawia już istniejące. Współpracowała przy powstaniu Platformy B2B. Od kilku miesięcy na nowym stanowisku: w dziale e-commerce zajmuje się e-sklepem dla pracowników firmy, w której pracuje.

Lidia Krystoforska (Agile Coach) - "O zwinności słów kilka"

Krótka opowieść o tym czym jest zwinne podejście do wytwarzania produktu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Event organizers
  • Geek Girls Carrots

    Geek Girls Carrots is a global grassroots organisation focused on attracting women to tech. We create community by organising meeting, workshops, and other events which gather people to share their knowledge and experience. Since 2011, meetings have taken place in 33 cities, 15 countries. We’ve conducted about 415 regular community Carrots Meetups with 800 speakers, 36 special events, 182 workshops in Python, JavaScript, HTML, Scrum, UX. Over 1000 participants in our monthly meetings across all our cities.

    Recent Events
    More

Are you organizing Geek Girls Carrots Toruń #27?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews