Geek Girls Carrots Lublin #11

Jun 9, 2016 · Lublin, Poland

I stało się - Geek Girls Carrots pełną parą wracają do Lublina!

Na pierwsze spotkanie po przerwie zapraszamy Was 9 czerwca o godzinie 18:00 do Padbaru (ul. Grodzka 1).

Szykujemy dla Was sporą niespodziankę, dlatego zapinajcie pasy i rejestrujcie się na http://karotkilublin.evenea.pl/!

Agenda spotkania:

18:00 - Powitanie
18:15 - "Animacje potworów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon" - Marta Zdunek i Daria Zawada, CD PROJEKT RED
19:00 - Z cyklu True Story Bro: "Kobieta testerka - to żadna USTERKA" Aleksandra Wróblewska
19:30 - Niespodzianka
19:45 - Get more social - poznajmy się przy piwie :)

BIO PRELEGENTÓW:

★ Marta Zdunek - Gameplay Animator w firmie CD PROJEKT RED, specjalistka od animacji keyframe i obróbki motion capture, prywatnie pasjonatka fotografii i montażu wideo. W CD PROJEKT RED pracowała nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon; dotychczasowe portfolio Marty dostępne jest pod adresem flexiz.pl.

★ Daria Zawada - Senior Animator w dziale gameplay, pracowała przy projektach takich jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, tworząc animacje keyframe oraz motion capture. W wolnych chwilach gra na komputerze, oraz tworzy szydełkowe i filcowane drobiazgi.

★ Aleksandra Wróblewska - udowadnia, że nie trzeba być inżynierem, by zostać testerem :) W branży IT od niedawna, ale jest pełna entuzjazmu i gotowa do wyzwań. Absolwentka studiów managerskich na Uniwersytecie Warszawskim opowie o tym, że nie warto bać się zmian, szczególnie tych zawodowych. W wolnych chwilach Ola szlifuje jazdę na rolkach oraz stawia pierwsze kroki w wakeboardingu.

---------------
Geek Girls Carrots jest społecznością kobiet, które kochają nowe technologie. Są wśród nich programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT i nie tylko.

Kontakt:
Jagoda Kwiecień - jagodaapril@gmail.com
Natalia Kapłańska - kaplanska.natalia@gmail.com

Event organizers
  • Geek Girls Carrots

    Geek Girls Carrots is a global grassroots organisation focused on attracting women to tech. We create community by organising meeting, workshops, and other events which gather people to share their knowledge and experience. Since 2011, meetings have taken place in 33 cities, 15 countries. We’ve conducted about 415 regular community Carrots Meetups with 800 speakers, 36 special events, 182 workshops in Python, JavaScript, HTML, Scrum, UX. Over 1000 participants in our monthly meetings across all our cities.

    Recent Events
    More

Are you organizing Geek Girls Carrots Lublin #11?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews