Geek Girls Carrots Bydgoszcz #26

May 17, 2017 · Bydgoszcz, Poland

Nie da się uciec od nowych technologii - otaczają nas ze wszystkich stron. Może więc spróbować je dogonić? Oswoić na tyle, żeby związać swoją karierę z branżą IT i skorzystać z możliwości, które oferuje?

Jeśli obecna praca nie daje Ci wystarczającej satysfakcji, chcesz coś zmienić albo po prostu szukasz dróg rozwoju, to przyjdź na spotkanie Karotek. Jest to społeczność, która wspiera kobiety w odnajdywaniu drogi do IT. W Bydgoszczy spotykają się w każdą 3. środę miesiąca - uczą się, inspirują, nawiązują relacje.

Agenda spotkania
18.00. Izabella Płócienniczak „Survival w IT dla początkujących”
18.30. Karol Karczewski „Druk 3D - czy to technologia dla każdego?”
19.00. Lidia Krystoforska „O zwinności w organizacjach. Po co nam agile?”
19.30. Networking:)

Przyjdź i dowiedz się: jak można rozwijać swoje umiejętności i karierę wraz z rozwojem techniki. Odpowiedzi mogą być zaskakujące. Każde spotkanie to okazja do poznania nowych fantastycznych ludzi, zdobycia wiedzy, a czasem pracy. Spotkania są nie tylko dla kobiet, mile widziani są wszyscy już zainteresowani nowymi technologiami lub dopiero zastanawiający się czy się nimi zainteresować ;)

Event organizers
  • Geek Girls Carrots

    Geek Girls Carrots is a global grassroots organisation focused on attracting women to tech. We create community by organising meeting, workshops, and other events which gather people to share their knowledge and experience. Since 2011, meetings have taken place in 33 cities, 15 countries. We’ve conducted about 415 regular community Carrots Meetups with 800 speakers, 36 special events, 182 workshops in Python, JavaScript, HTML, Scrum, UX. Over 1000 participants in our monthly meetings across all our cities.

    Recent Events
    More

Are you organizing Geek Girls Carrots Bydgoszcz #26?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews