Frontownia #6 Meeting

Apr 6, 2016 · Poznań, Poland

Przed nami szóste spotkanie Frontowni - Waszej ulubionej grupy, skupiającej wszystkich zainteresowanych UI, UX i grafiką. Tym razem trochę się zagapiliśmy: z jesieni niespodziewanie nastała wiosna, a Frontowni jak nie było, tak nie było. Ale jest! To znaczy - będzie! :)

Widzimy się 6 kwietnia 2016 roku (środa) o 18.00 w siedzibie Cognifide Polska na ul. Murawa 12-18 (wejście B).

LISTA PRELEGENTÓW:
★★☆☆
Narysuj klientowi dobrze
Joanna Wojciechowska
★☆☆☆
Wzbogacanie UX przez mikrointerakcje
Jan Szpakowski
★★☆☆
Definiowanie zakresu projektu w oparciu o UX
Andrzej Pyra

(★ - czarne gwiazdki oznaczają wymagany poziom zaawansowania słuchaczy. Jak łatwo się domyślić - jedna mówi, że wystarczy być początkujacym)

Zapraszamy także do zgłaszania swoich propozycji na lightning talki. Tematy lightning talków wysyłajcie na: frontownia.poznan@gmail.com
Po prezentacjach i LT znajdzie się również czas na Wasz ulubiony networking.

REJESTRACJA
W związku ze zwyczajowym już, szalonym zainteresowaniem i ograniczoną kubaturą naszej miejscówki, uruchomimy niebawem rejestrację na wydarzenie.

Bilety bedą dostępne w serwisie Eventbrite. O pulach dostępnych biletów będziemy informować ze stosownym wyprzedzeniem w wydarzeniu oraz na fan page'u Frontownia.
Zapisanie się na event na Facebooku nie jest jednoznaczne z otrzymaniem biletu - prosimy, żebyście o tym pamiętali.

Event organizers
  • Frontownia

    W 2014 roku pojawiła się inicjatywa utworzenia community, która będzie skupiała się wokół szeroko pojętej tematyki front-endu. Miejsce, w którym swoje doświadczenia wymieniać będą mogli specjaliści UI, eksperci UX i designerzy. Przestrzeń w której będzie można poszerzać horyzonty i rozwijać zainteresowania. Czas myśl przekuć w czyn - i to czyn zbiorowy! :)

    Recent Events
    More
Social
Rating

based on 0 reviews