Embedded Meetup #1

Jul 18, 2018 · Wrocław, Poland

Już 18 kwietnia ruszamy z pierwszym spotkaniem Embedded Meetup! W pierwszej części spotkania posłuchamy prelekcji Agaty Wiewióry o IoT w praktyce, natomiast druga część dotyczyć będzie nieco bardziej szczegółowych zagadnień - Zdalnego monitorowania przepływu wody w instalacjach przemysłowych z wykorzystaniem stosu oprogramowania Eclipse IoT - Eclipse Kura. Ten temat przybliży nam Tobiasz Dworak. Brzmi ciekawie? :)

Mamy nadzieję, że obie prezentacje zachęcą Was do gorącej dyskusji!
Zapraszamy do siedziby firmy GlobalLogic przy ulicy Strzegomskiej 46. Dla zgłodniałych po całym dniu pracy nie zabraknie również czegoś "na ząb". Pamiętajcie - widzimy się już 18 kwietnia!

Masz ciekawy temat, którym chciałbyś się podzielić na kolejnym spotkaniu? Daj nam znać!

Event organizers
  • Embedded Meetup

    Skąd pomysł na grupę? Brakowało nam we Wrocławiu przestrzeni, w której w nieformalnej atmosferze moglibyśmy porozmawiać o systemach wbudowanych - tym samym postanowiliśmy taką przestrzeń stworzyć! Grupa przeznaczona jest dla wszystkich osób, które tak jak my pasjonują się technologiami embedded i chcą dzielić się swoją wiedzą! Podczas spotkań będziemy chcieli podjąć różnorodne tematy związane z niskopoziomowym programowaniem - omówimy narzędzia wspierające rozwój oprogramowania, najnowsze rozwiązania embe

    Recent Events
    More

Are you organizing Embedded Meetup #1?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews