Efektywne delegowanie (warsztat Management 3.0)

Apr 23, 2018 · Łódź, Poland

# OPIS:

Zapraszamy na warsztat na którym nie tylko poruszymy tematy delegowania a przećwiczymy praktyki, które od razu można wdrożyć w każdym Zespole i każdej Organizacji.

Spotkanie ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, takie jak:
> Jak efektywnie delegować zadania bez zabijania motywacji?
> Jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
> Jak rozwijać kompetencje pracowników?

Postaramy się udowodnić tezę iż “Zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je menadżerom – zarządzanie jest dla każdego – nie jest tylko obowiązkiem kierowników” dzieląc się wieloletnią praktyką, doświadczeniem i wiedzą z obszaru Management 3.0.

# PROWADZĄCY:

Marcin Ziółek - licencjonowany trener Management 3.0, Agile coach i Scrum Master. Współzałożyciel warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup, współorganizator Agile Coach Camp Polska, prelegent. Na co dzień pracujący z organizacjami i Zespołami w celu wydobycia ich prawdziwego potencjału.

Ewa Kosterka -Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp PL, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu.
Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia. Od 5 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu.

Magdalena Walczak - Entuzjastka Agile, Scrum Master & Soft-kills Trainer, współorganizator Agile Warsaw Meetup a także Agile Coach Camp PL. Pasjonatka ludzi & technologii. W wolnych chwilach podróżnik.

!! Liczba miejsc ograniczona: 30 osób
Prosimy o odpowiadanie na pytanie przy RSVP :)

Event organizers

Are you organizing Efektywne delegowanie (warsztat Management 3.0)?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews