DRUG #88 Maj 2018

May 21, 2018 · Wrocław, Poland

Zapraszamy jak zwykle w trzeci poniedziałek miesiąca - tym razem będzie to 21 maja.

Zgłoszone prezentacje:

👉 Andrzej Krzywda - Hyper/Ruby
👉 Robert Pankowecki - Czy sprzedawcy SQLowych baz danych nas oszukali?
👉 Michał Bronikowski - Efektywność Ruby/Ruby+FFI(C/Go...)/GC tunning (nie wcześniej niż 20.30)

Jak zwykle liczba slotów nieograniczona, dodać można się zawsze -- na DRUG-u będą ciekawe dyskusje tylko wtedy, jeśli coś opowiesz ;) Zgłaszajcie swoje propozycje!

Dolnośląska Grupa Użytkowników Ruby to cykliczne spotkania pasjonatów tego języka programowania. Każde spotkanie jest doskonałą okazją wymiany doświadczeń oraz poznania ludzi, na co dzień zajmujacych się tą technologią.

Spotkania mają charakter otwartego panelu dyskusyjnego – uczestnicy włączaja sie w udział w trakcie przygotowanych prelekcji. Zapraszamy zarówno tych zaawansowanych jak i stawiających pierwsze kroki w środowisku Rubiego!

Event organizers
  • Dolnośląska Grupa Użytkowników Ruby

    Dolnośląska Grupa Użytkowników Ruby to cykliczne spotkania pasjonatów tego języka programowania. Każde spotkanie jest doskonałą okazją wymiany doświadczeń oraz poznania ludzi, na co dzień zajmujacych się tą technologią. Spotkania mają charakter otwartego panelu dyskusyjnego – uczestnicy włączaja sie w udział w trakcie przygotowanych prelekcji. Zapraszamy zarówno tych zaawansowanych jak i stawiających pierwsze kroki w środowisku Rubiego!

    Recent Events
    More

Are you organizing DRUG #88 Maj 2018?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews