Drivery Architektoniczne – drogowskazy na drodze do sukcesu projektu

Dec 15, 2021 · Warsaw, Poland

🔔 Bezpłatne bilety: https://wrodi.org.pl/

Zapraszamy na prezentacje "Drivery Architektoniczne – drogowskazy na drodze do sukcesu projektu – Kamil Stachowiak" o godzinie 13:00 w dniu[masked] roku.

🔖 Opis prezentacji:
Drivery Architektoniczne pomagają architektom wybrać konkretny zestaw narzędzi oraz podejść, które będą najefektywniejsze w kontekście rozwiązania danego problemu. Są one, powodem podejmowania takich, a nie innych decyzji oraz mają bezpośredni wpływ na architekturę całego systemu. Nieznajomość lub zignorowanie istotnych Driverów Architektonicznych może przyczynić się do znacznego wydłużenia procesu tworzenia rozwiązania, a w skrajnych przypadkach do stworzenia rozwiązania IT, które nie będzie w stanie zaspokoić potrzeb interesariuszy.

🔔 Bezpłatne bilety: https://wrodi.org.pl/

Event organizers
  • Azuronet .NET & Azure Meetup

    Azuronet - .NET & Azure Meetup to ogólnopolska społeczność pasjonatów technologii Microsoft. . Community zrzesza pasjonatów technologii Microsoft w całej Polsce. Niebawem wystartują wydarzenia w kilku polskich miastach.Zachęcamy do współpracy firmy IT oraz prelegentów, którzy chcieliby wystąpić na naszych wydarzeniach.Kontakt do nas: wspolpraca@azuronet.com#Azuronet #azure #microsoftazure #community #it #clouds #developers #SharePoint #office365 #window10 #MSAzure #BI #AI #Cloud #mobile #net #HoloLens

    Recent Events
    More

Are you organizing Drivery Architektoniczne – drogowskazy na drodze do sukcesu projektu ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews

Featured Events