Digitalkod meetup #1

Jul 27, 2016 · Warszawa, Poland

meetups to cyk bezpłatnych spotkań, które łączą strategię z technologią w marketingu. Celem wydarzenia jest rozwój kompetencji digitalowych i technologicznych w obszarze marketingu oraz networking osób z różnych obszarów marketingu.

Na najbliższym spotkaniu skupimy się na tematyce digital transformation i roli CX w działaniach marketingowych (prelekcja prowadzona przez Ivana Hernandeza) oraz VR w video marketingu (prelekcja i część interaktywna prowadzona przez Pawła Surgiela i zespół Bivrost).

Agenda:

18:00- 18:15 Rejestracja

18:15 - 18:30 Powitanie

18:30-19:00 Prezentacja marketingowa- Ivan Hernandez

19:00-19:30 Prezentacja technologiczna - Paweł Surgiel

19:30 - 20:30 Networking

18:30 - 20:00 - VR w praktyce. Dzięki firmie Bivrost będziecie mogli na własne oczy zobaczyć narzędzia wykorzystywane w produkcji video w formacie 360 stopni. Wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki. Musisz tego doświadczyć, żeby zrozumieć.

Spotkanie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja (http://digitalkod-meetup1.evenea.pl/)Liczba miejsc ograniczona.

Event organizers
  • Marzyciele i Rzemieślnicy

    “Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych”, znajdujący się na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta, jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia. Tworzymy je z myślą o kreatywnych, nieszablonowych osobach, którym bliskie się zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych.

    Recent Events
    More

Are you organizing Digitalkod meetup #1?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events