×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

DevOps Meet-Up Kharkiv

Feb 21, 2019 · Kharkiv, Ukraine

"Kubernetes" — цим словом вже нікого не здивуєш, особливо у сучасному світі розробки продуктів. Зручність використання K8s (Kubernetes) давно зробила його фаворитом серед інших оркестрантів, а ще в нього майже немає конкурентів у питаннях гнучкістю та підтримки ком'юніті.

Не дивлячись на те, що за останній рік було проведено дуже багато мітапів та ІТ talks, присвячених Kubernetes, все одно осягнути усі аспекти цього продукту неможливо. Дуже багато проектів, безліч нестандартних рішень, питання налаштування моніторінгу, оптимізація ресурсів і майже завжди у highload середовищі - всі ці питання актуальні та потребують дуже багато уваги.

Реєстрація: http://bit.ly/2RRsgDP

Critical Services — це особливий підрозділ SoftServe, створений для вирішення термінових питань. Stanislav Kolenkin, Senior DevOps, працює у цьому підрозділі та займається: RND, GCP, AWS.

Станіслав має більше 15-ти років досвіду в ІТ. Впродовж п’яти років працює лише з Linux, а за останні півтора роки взяв участь у більш ніж десяти Kubernetes-проектах з різним стеком технологій на різних платформах.

На нас чекають 2 доповіді від Станіслава:

1. "Kubernetes networking" — Поговоримо про мережі у Kubernetes. Які Network Plugins існують та в яких кейсах краще використовувати кожен плагін. Також мова піде про перформанс різних Network plugins.

2. "Service Mesh. Istio" — В рамках цієї доповіді поговоримо про Service Mesh та про те, які рішення на даний момент існують. Більш детально розглянемо Istio, яке розвиває Google у консорціумі з іншими компаніями.

Доповіді орієнтовані на інженерів, які працюють з DevOps методологією та цікавляться рішеннями з Kubernetes.

Реєстрація: http://bit.ly/2RRsgDP і скоро зустрінемось!

Деталі зустрічі:

19:00 — 19:20 — реєстрація учасників;
19:20 — 20:00 — доповідь Kubernetes networking;
20:00 — 20:15 — Coffee Break;
20:15 — 21:00 — доповідь Service Mesh. Istio;
21:00 — … — Pizza & Networking.

Вартість квитків:

до 20.02 — 199₴
21.02 —299 ₴

Реєстрація: http://bit.ly/2RRsgDP

Event organizers

Are you organizing DevOps Meet-Up Kharkiv?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews