DevFest Kütahya 2017

Oct 21, 2017 · Kütahya Merkez, Turkey

DevFest Kütahya 2017

DevFest, 2011’e kadar Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardan oluşmaktaydı. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır.

DevFest sezonunda dünyanın bir çok şehrinde düzenlenen bu konferanslar 2013’te Türkiye’de düzenlenmeye başlamıştır. 2013 yılında İstanbul’da başlayarak, Ankara ve Eskişehir’de devam eden DevFest, teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye’den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getirmiştir.

DevFest Kütahya Nedir ?

UI/UX , web teknolojileri, mobil teknolojileri ve IoT(Nesnelerin interneti) konuları başta olmak üzere teknoloji ve yazılım alanında birçok konuşmacının konuk olacağı, çeşitli sunum,workshop ve daha fazlasının yer aldığı bir etkinliktir.

GDG Kütahya ekibi tarafından düzenlenen DevFest, bu sene Kütahya'da 4.kez gerçekleşecek.

Sizleri de aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
GDG Kütahya

Event organizers
  • GDG Kütahya

    Google Geliştirici Grupları (GDG'ler), Android,Uygulama Altyapısı’ndan Google Chrome platformlarına, Google Maps API gibi ürün API’larına, YouTube API ve Google Calendar API’ya kadar her şeyi içeren Google'ın geliştirme teknolojisiyle ilgilenen geliştiriciler içindir.GDG Kütahya ise Kütahya da kurulmuş olan ve herkesin katılımına açık  gönüllü bir geliştirici topluluğudur 

    Recent Events
    More

Are you organizing DevFest Kütahya 2017?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews