Devcamp Stadion Narodowy

May 21 - 22, 2016 · Warszawa, Poland

DevCamp to 2-dniowe połączenie formy Hackathonu oraz sesji „Research & Development”. Na DevCampie koncentrujemy się na nowoczesnych tematach związanych z inżynierią oprogramowania, na tyle zaawansowanych inżyniersko, żeby przyciągnąć programistów z największym potencjałem.

DevCamp będzie podzielony na kilka stref merytorycznych:

1) strefa LANG nowoczesnych i niszowych jezyków programowania: Elixir, R, Rust

2) strefa FINTECH: zagadnienia związane z klasyczną e-bankowoącią i finansami, w tym trading, mobile banking + dla polaryzacji blockchain (bitcoin, ethereum)

3) strefa ALGO: big data, natural language processing, machine learning, przetwarzanie sygnałów

<><><>

DevCamp is a 2-day mix of a Hackathon with an R&D session. Topics covered at DevCamp are tailored to encourage early adopters of modern technologies along with passionate, talented programmers.

During DevCamp we focus on latest, cutting-edge computer technologies, that are advanced enough to attract top, high potential programmers.

// Szczegóły/Details: http://devcamp.pl/

Event organizers
  • devcamp

    Devcamp to połączenie warsztatatów i hackathonu. 24h burzy mózgów, design thinking, prototypowania, kodowania, testów i prezentacji. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Pracujesz z technologiami jakimi chcesz i nad czym chcesz. Pamiętaj tylko, że zdecydowałeś się na daną strefę dobrze by było aby Twój pomysł był z nią powiązany.

    Recent Events
    More
Social
Rating

based on 0 reviews