CodeveningKrakow - sprawdź jak zostać programistą!

Mar 22, 2018 · Kraków, Poland

Cześć!

Szkoła Programowania Akademia 108 zaprasza Cię na niezwykłe spotkanie towarzysko - technologiczne #codeveningKrakow.

Koniecznie zarezerwuj sobie miejsce na https://codeveningkrakow-2018-03-22.evenea.pl/ - wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona.

Będziesz miał okazję poznać nas osobiście, zobaczyć czego uczymy na KURSIE FRONT-END DEVELOPER W KRAKOWIE (http://akademia108.pl/kurs-front-end-developer/), a także doświadczyć tego, czym zajmuje się Front - End Developer w swojej pracy.

Jeśli rozważasz dalsze kształcenie się w tym temacie, postanowiłeś zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni i dzielisz z nami te same zainteresowania to koniecznie musimy się poznać!

Zabierz ze sobą laptopa, zainstaluj edytor BRACKETS (http://brackets.io/) i dwa pluginy do niego - tj. EMMET i CUSTOM WORK. Poprawnie skonfigurowany edytor jest konieczny do udziału w warsztatach.

Spotykamy się na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Mostowej 6/13 (II piętro).

Do zobaczenia!

Event organizers
  • Akademia 108

    Akademia 108 to Szkoła Programowania. Na prowadzonych przez nas kursach metodą bootcamp studenci w kilka tygodni zdobywają umiejętności praktyczne pozwalające na rozpoczęcie pracy jako programista. Stawiamy na naukę programowania poprzez praktykę i realizację zadań, z którymi programista może na co dzień spotkać się w swojej pracy. Programowanie, to także nasza pasja, którą dzielimy z naszymi studentami.

    Recent Events
    More

Are you organizing CodeveningKrakow - sprawdź jak zostać programistą!?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews