CodevenigWarsaw - dobry wieczór z kodowaniem w Warszawie

Dec 7, 2016 · Warszawa, Poland

Jeśli w ostatnim tygodniu spóźniłeś się z zapisem na CodeveningWarsaw lub coś niezwykle pilnego Cię przed tym powstrzymało - nie martw się! Ruszamy z zapisami na kolejną edycję tego wydarzenia w Warszawie! .

Akademia 108 zaprasza na niezwykłe spotkanie towarzysko - technologiczne, które pomoże Wam nie tylko przekonać się czym zajmuje się Front - End Developer, ale również będziecie mieli okazję bliżej nas poznać.

Już wkrótce w Warszawie ruszamy z naszymi kursem Front - End Developer. Chcemy pokazać i przede wszystkim zarazić Was pasją jaką jest dla nas programowanie. Jeśli rozważasz dalsze kształcenie się w tym temacie, postanowiłeś zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni i dzielisz z nami te same zainteresowania to koniecznie musimy się spotkać!

W trakcie warsztatów pokażemy Ci jak posługiwać się językiem HTML5 i CSS3 oraz zaprezentujemy jak strona może stać się dynamiczna za pomocą JavaScript.

Jeśli chcesz spędzić czas kreatywnie i pozytywnie w otoczeniu fajnych ludzi to nie masz na co czekać! Jedyne czego potrzebujesz to Twój laptop, edytor tekstu (http://brackets.io/) oraz uśmiech na twarzy. Wstęp jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona.

Spotykamy się w centrum Warszawy coworkingu Ambasada.biz przy ul. Świętokrzyskiej 20/202 (II piętro).

Do zobaczenia!

Event organizers
  • Akademia 108

    Akademia 108 to Szkoła Programowania. Na prowadzonych przez nas kursach metodą bootcamp studenci w kilka tygodni zdobywają umiejętności praktyczne pozwalające na rozpoczęcie pracy jako programista. Stawiamy na naukę programowania poprzez praktykę i realizację zadań, z którymi programista może na co dzień spotkać się w swojej pracy. Programowanie, to także nasza pasja, którą dzielimy z naszymi studentami.

    Recent Events
    More

Are you organizing CodevenigWarsaw - dobry wieczór z kodowaniem w Warszawie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews