CodevenigKrakow - dobry wieczór z kodowaniem w Krakowie

Dec 15, 2016 · Kraków, Poland

Ruszamy z zapisami na kolejną edycję tego #CodeveningKrakow

Akademia 108 zaprasza na niezwykłe spotkanie towarzysko - technologiczne, które pomoże Wam nie tylko przekonać się czym zajmuje się Front - End Developer, ale również będziecie mieli okazję bliżej nas poznać.

Już 14 stycznia 2017 r. ruszamy z naszymi KURSEM FRONT-END DEVELOPER W KRAKOWIE. Chcemy pokazać i przede wszystkim zarazić Was pasją jaką jest dla nas programowanie. Jeśli rozważasz dalsze kształcenie się w tym temacie, postanowiłeś zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni i dzielisz z nami te same zainteresowania to koniecznie musimy się poznać!

W trakcie warsztatów będziesz miał okazję poznać czym jest HTML5 i CSS3 oraz zaprezentujemy Ci jak strona może stać się dynamiczna za pomocą JavaScript.

Jeśli chcesz się rozwijać jako Front-End Developer, spędzić czas kreatywnie i pozytywnie w otoczeniu fajnych ludzi to nie masz na co czekać! Jedyne czego potrzebujesz to Twój laptop, edytor tekstu BRACKETS (http://brackets.io/) oraz 2 pluginy do niego pt EMMET i CUSTOM WORK. Wstęp jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona.

Zarejestruj się: http://codeveningkrakow-2017-12-15.evenea.pl/

Spotykamy się na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Mostowej 6/13 (II piętro).

Do zobaczenia!

Event organizers
  • Akademia 108

    Akademia 108 to Szkoła Programowania. Na prowadzonych przez nas kursach metodą bootcamp studenci w kilka tygodni zdobywają umiejętności praktyczne pozwalające na rozpoczęcie pracy jako programista. Stawiamy na naukę programowania poprzez praktykę i realizację zadań, z którymi programista może na co dzień spotkać się w swojej pracy. Programowanie, to także nasza pasja, którą dzielimy z naszymi studentami.

    Recent Events
    More

Are you organizing CodevenigKrakow - dobry wieczór z kodowaniem w Krakowie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews