Coders Day Poznań #3

Sep 14, 2016 · Poznań, Poland

Coders Lab Szkoła Programowania zaprasza na trzecie poznańskie spotkanie poświęcone nauce programowania. Tym razem spotykamy się w nowym miejscu przy ul. Zwierzynieckiej 20, w budynku Future Lab (dawniej Coworking Zoo), które już wkrótce pojawi się w zupełnie nowej odsłonie na mapie spotkań IT w Poznaniu.To okazja, by przekonać się, że programowania można uczyć się tak, jak języków obcych. Podczas Coders Daya dowiecie się, jak szybko i efektywnie uczymy podstaw programowania oraz w jaki sposób pozwalamy naszym kursantom odnaleźć się na nowym rynku pracy. Opowiemy również jak wygląda rynek pracy IT i dlaczego z pomyślnością mogą odnaleźć się na nim graficy, marketingowcy, czy osoby z wykształceniem humanistycznym. Wyświetlimy też najciekawsze nagrania z opiniami naszych wykładowców, absolwentów i firm partnerskich.

[ PROGRAM SPOTKANIA ]

1. Rynek pracy IT
Jak kształtuje się rynek pracy IT w Polsce i dlaczego warto próbować swoich sił w zawodzie programisty.
Opowiemy też co robi programista i jak wygląda ścieżka kariery w IT.

2. Prezentacja Coders Lab
Jakich umiejętności uczymy, który kurs wybrać i jak się do niego przygotować.

3. Networking
Czas na wspólną rozmowę przy pizzy - odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Data: 14.09.2016
Miejsce: Poznań, ul. Zwierzyniecka 20
Godzina: 18:30

[ WSTĘPY WOLNY ]
Obowiązuje rejestracja (liczba miejsc ograniczona).
Link do rejestracji:
https://codersdaypoznan3.evenea.pl/

[ CODERS LAB ] to nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferuje nowoczesny model edukacji. Organizujemy kilkutygodniowe, stacjonarne kursy ‚‚Zostań Programistą Front-end" oraz "Zostań Programistą Back-end", których program opracowany jest przez praktyków programowania w zgodzie z bieżącymi potrzebami rynku, a ich tryb wzorowany jest na najlepszych praktykach szkół języków obcych. Coders Lab pomaga również absolwentom w procesie zmiany zatrudnienia, współpracując z ok. 40 firmami partnerskimi. Kursy ukończyło już ponad 300 osób. Oddziały szkoły znajdują się w sześciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Poznaj nas odwiedzając stronę: www.coderslab.pl

Event organizers
  • Coders Lab - Szkoła Programowania

    Coders Lab (www.coderslab.pl) jest Szkołą Programowania. Zamieniamy fanów IT w programistów. Uczymy w nowoczesny i efektywny sposób. Stawiamy na praktykę i zdobywanie kompetencji, które w bardzo krótkim czasie pozwalają na zmianę pracy i rozpoczęcie kariery jako junior developer.

    Recent Events
    More

Are you organizing Coders Day Poznań #3?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews