Coders Day Łódź #1

Sep 6, 2016 · Łódź, Poland

Coders Lab Szkoła Programowania zaprasza na pierwsze łódzkie spotkanie poświęcone nauce programowania. To okazja, by przekonać się, że programowania można uczyć się tak, jak języków obcych. Podczas Coders Daya dowiecie się, jak szybko i efektywnie uczymy podstaw programowania oraz w jaki sposób pozwalamy naszym kursantom odnaleźć się na nowym rynku pracy. Opowiemy również jak wygląda rynek pracy IT i dlaczego z pomyślnością mogą odnaleźć się na nim graficy, marketingowcy, czy osoby z wykształceniem humanistycznym. Wyświetlimy też najciekawsze nagrania z opiniami naszych wykładowców, absolwentów i firm partnerskich.

[ PROGRAM SPOTKANIA ]

1. Rynek pracy IT
Jak kształtuje się rynek pracy IT w Polsce i dlaczego warto próbować swoich sił w zawodzie programisty.
Opowiemy też co robi programista i jak wygląda ścieżka kariery w IT.

2. Prezentacja Coders Lab
Jakich umiejętności uczymy, który kurs wybrać i jak się do niego przygotować.

3. Networking
Czas na wspólną rozmowę przy pizzy – odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Data: 06.09.2016
Miejsce: Art Inkubator, sala A 218 (ul. Tymienieckiego 3, Łódź)
Godzina: 19:00

[ WSTĘPY WOLNY ]
Obowiązuje rejestracja (liczba miejsc ograniczona). Rejestracja dokonasz pod poniższym linkiem:
https://codersdaylodz1.evenea.pl/

[ CODERS LAB ] to nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferuje nowoczesny model edukacji. Organizujemy kilkutygodniowe, stacjonarne kursy ‚‚Zostań Programistą Front-end” oraz „Zostań Programistą Back-end”, których program opracowany jest przez praktyków programowania w zgodzie z bieżącymi potrzebami rynku, a ich tryb wzorowany jest na najlepszych praktykach szkół języków obcych. Coders Lab pomaga również absolwentom w procesie zmiany zatrudnienia, współpracując z ok. 40 firmami partnerskimi. Kursy ukończyło już ponad 300 osób. Oddziały szkoły znajdują się w sześciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Poznaj nas odwiedzając stronę: www.coderslab.pl

Event organizers
  • Coders Lab - Szkoła Programowania

    Coders Lab (www.coderslab.pl) jest Szkołą Programowania. Zamieniamy fanów IT w programistów. Uczymy w nowoczesny i efektywny sposób. Stawiamy na praktykę i zdobywanie kompetencji, które w bardzo krótkim czasie pozwalają na zmianę pracy i rozpoczęcie kariery jako junior developer.

    Recent Events
    More

Are you organizing Coders Day Łódź #1?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews