Coders Day Katowice #2

May 18, 2016 · Katowice, Poland

Tym, którzy nie załapali się na kwietniowy Coders Day, dajemy kolejną okazję, by mogli nas poznać. Coders Lab zaprasza na drugie spotkanie poświęcone nauce programowania.

Odwiedź Business Link i dowiedz się, dlatego warto zostać programistą. Podczas spotkania opowiemy również jak wygląda rynek pracy IT i dlaczego z pomyślnością mogą odnaleźć się na nim graficy, marketingowcy, czy inne osoby z wykształceniem humanistycznym.

Coders Day to wydarzenie, podczas którego dowiecie się jak szybko i efektywnie uczymy podstaw programowania oraz w jaki sposób pozwalamy naszym kursantom odnaleźć się na nowym rynku pracy. Czym Coders Day różni się od spotkania informacyjnego i dni otwartych? Chcemy, byście podczas tego spotkania, nie tylko zdobyli wiedzę, ale również dobrze się bawili. Dlatego pokażemy Wam na przykładach, że programowanie potrafi być ciekawe i przyjemne.

Program spotkania

1. Rynek pracy IT
Kto może znaleźć zatrudnienie na rynku IT i dlaczego nie muszą być to wyłącznie absolwenci kierunków ścisłych?

2. Prezentacja Coders Lab
Dlaczego wierzymy, że programowania można uczyć jak języków obcych?

3. Kodowanie na żywo
Poznaj prace naszych absolwentów i zobacz jak wygląda programowanie od kuchni.

4. Networking
Czas na wspólną rozmowę przy pizzy.

Data: 18.05.2016
Miejsce: Business Link Katowice, ul. Chorzowska 6
Godzina: 19:00

Wstęp wolny — obowiązuje rejestracja uczestników (liczba miejsc ograniczona).
Rejestracja:
http://codersdaykato.evenea.pl

Coders Lab (www.coderslab.pl) to największa w Polsce szkoła programowania, mająca oddziały w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Oferuje dwa rodzaje kursów bootcampowych – „Zostań programistą front-end" i „Zostań programistą back-end". Kursy opracowywane są przez praktyków programowania w zgodzie z bieżącymi potrzebami rynku, a ich tryb wzorowany jest na najlepszych praktykach szkół języków obcych. Coders Lab pomaga też absolwentom w procesie zmiany zatrudnienia, organizując targi pracy i współpracując z ok. 30 firmami partnerskimi. Kursy ukończyło już ponad 150 osób.

Business Link (www.blpoland.com) to największa w tej części Europy sieć akceleratorów rozwoju biznesu. Oferuje w pełni wyposażone przestrzenie biurowe, dostosowane do potrzeb start-upów, małych i średnich firm, lokalnych i globalnych korporacji oraz doświadczonych inwestorów. Business Link to także baza wiedzy oraz rozległa sieć kontaktów, dzięki którym każdy przedsiębiorca może skutecznie rozwijać się i realizować swoje cele – nie wychodząc z biura.

Event organizers
  • Coders Lab - Szkoła Programowania

    Coders Lab (www.coderslab.pl) jest Szkołą Programowania. Zamieniamy fanów IT w programistów. Uczymy w nowoczesny i efektywny sposób. Stawiamy na praktykę i zdobywanie kompetencji, które w bardzo krótkim czasie pozwalają na zmianę pracy i rozpoczęcie kariery jako junior developer.

    Recent Events
    More

Are you organizing Coders Day Katowice #2?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews