CanonHackathon

Mar 3 - 4, 2018 · Warszawa, Poland

Zaprojektuj się na przyszłość już dziś!

CanonHackathon to 24 godzinny maraton projektorowy!

Do dyspozycji uczestników będzie cała gama urządzeń do projekcji obrazu firmy Canon, a uczestnicy będą mieli 24 godziny (w 2 blokach po 12 godzin) na zrealizowanie swojego pomysłu. W pojedynkę lub w zespołach do 3 osób uczestnicy będą rywalizować w stworzeniu najciekawszych rozwiązań z wykorzystaniem projektorów, które zapewnia firma Canon realizowanych w dowolnej technologii i konwencji. Projekcja obrazu na ścianie, krzesłach, suficie? czemu nie!

Gra? Animacja? Mapping?
Co tylko siedzi w twojej głowie będzie mogło znaleźć upust już 3 i 4 marca w spokojnej przestrzeni Campus Warsaw, gdzie zadbamy o super atmosferę!

Podczas trwania imprezy nie zabraknie dobrego jedzenie i przekąsek, ciekawych niespodzianek, a dla zwycięzców i laureatów SUPER nagrody oraz możliwości współpracy! Pomagać nam będą doświadczeni mentorzy oraz specjaliści, którzy pomogą skonfigurować sprzęt i odpowiednio nakierować pomysł na jego realizację! Do dyspozycji uczestników będą Google Home czy Google Chromecast( screencast Android, iOS).

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie
www.canonhackathon.pl

DO ZOBACZENIA!

Event organizers
  • GDG Warszawa

    Google Developer Groups Warszawa Warszawska społeczność użytkowników i developerów technologii Google. GDG Warsaw is an independent group; our activities and the opinions expressed on this Meetup should in no way be linked to Google, the corporation.

    Recent Events
    More

Are you organizing CanonHackathon?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews