Bydgoszcz Web Development Meetup #16

Feb 1, 2017 · Bydgoszcz, Poland

Agenda:
Marcin Karczewski – "Data Mining"

Big Data, Machine Learning, sieci neuronowe – te pojęcia słyszał zapewne każdy, ale na pewno tylko nieliczni mieli okazję zetknąć się z tymi tematami od strony praktycznej. Marcin przybliży nam je wszystkie w kontekście bardzo popularnej w ostanich latach dziedziny eksporacji danych.

Michał Pawelski – "Wprowadzenie do Ember.js"

JavaScript można kochać i można go też nienawidzić, ale co do jednego trzeba być zgodnym – popularność tego języka w ostatnich latach poszybowała w górę, a skala i zakres jego zastosowań są na tyle duże, że ten trend zapewne szybko się nie odwróci. My jednak będziemy trzymać się webu, przynajmniej podczas prelekcji o frameworku Ember.js, jednym z najbardziej popularnych i dojrzałych webowych frameworków javascriptowych. Michał już kilka razy gościł na naszej scenie, teraz wraca do nas jako full-stack developer w AirHelp – startupie wspieranym m.in. przez Y Combinator.

Z przyjemnością zapraszamy na kolejny Bydgoszcz Web Development Meetup. Rezerwujcie terminy w kalendarzu, widzimy się 1. lutego o 18:00 w kawiarni „Kamienica12” przy ul. Poznańskiej 12.

Po oficjalnej części spotkania jak zwykle zapraszamy na małe after-party, tudzież rozmowy kuluarowe / networking, do sali obok :)
Do zobaczenia!

Event organizers

Are you organizing Bydgoszcz Web Development Meetup #16?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews