BIG Bang! Jam 2016

Nov 18 - 20, 2016 · Warszawa, Poland

***
[prawdopodobne zda (e) rzenie #1]
Wracasz do domu codziennie tą samą trasą. Zawsze o 18:42, gdy wysiadasz z autobusu i żwawo przeskakujesz kolejne stopnie kładki nad ruchliwą aleją, mijasz swego 76-letniego sąsiada, dla którego pokonanie tych samych schodów jest nie lada wyzwaniem. Coś Cię w tym obrazku porusza. W pracy opowiadasz o tym swojemu koledze i nagle: BInGo! Przecież te schodki możnaby…

[prawdopodobne zda (e) rzenie #2]
- Ej, pamiętasz Justynę? Ta z naszego roku,
- Niezbyt…
- A no właśnie, bo to taka szara myszka była. Zawsze narzekała, że nie jest w stanie uzbierać na tę wyprawę, no gdzie? Do tego kraju, tam gdzieś w Azji… No nieważne. Anyway, udało jej się! Widziałam ostatnio na Fejsie. Mega zdjęcia! Skorzystała z jakiejś platformy do realizacji marzeń, czy coś takiego... Gdzie wrzucasz video i ludzie z całego świata… ach, to był BANGladesz!

***
Wielkie rzeczy powstają dzięki ludzkim zda (e) rzeniom. Jeśli też uważasz to zdanie za prawdziwe, to BIG BANG! Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które wyzwala kreatywne myślenie napędzane pracą interdyscyplinarnego zespołu stworzonego w jeden weekend przez kilka nieznanych sobie osób.

BIG BANG to kolejna odsłona jamu w wydaniu Engage Warsaw. “Jam” to 48-godzinny przyspieszony kurs pracy projektowej w podejściu design thinking (badanie potrzeb - prototypowanie - projektowanie - testowanie). Dotychczas zorganizowaliśmy kilka edycji jamów, o których mogliście słyszeć pod różnymi nazwami: GovJam, Sustainability Jam, czy Global Jam. Tym razem zmieniamy nieco formułę naszego weekendowego sprintu projektowego.
Jeśli:
- często masz glowę pełną pomysłów i szukasz ludzi, z którymi można je zrealizować
- uważasz, że aby dobrze zaprojektować usługi, czy produkty, należy wsłuchać się w ludzkie doświadczenia
- lubisz poznawać nowych ludzi i uczyć się poprzez zabawę

Zapraszamy na BIG BANG! Bo jeden weekend to dopiero początek.

Uczestników BIG BANG Jamu wyłonimy na podstawie formularza zgłoszeniowego: https://goo.gl/forms/R6iK3u0a8e4olfCo2

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 października.

Marzyciele i Rzemieślnicy - jak sama nazwa wskazuje: ciężko harujący wizjonerzy :) Twórcy przestrzeni, w której powstają nietuzinkowe projekty społeczne i oddolne inicjatywy spotykających się po godzinach mieszkańców Warszawy. Dziękujemy za Wasze niesłabnące wsparcie i współorganizację BIG Bang Jamu!
Engage Warsaw - twórcy, badacze, marzyciele. Obserwujemy, badamy, projektujemy. Naszą misją jest popularyzacja wiedzy na temat projektowania skoncentrowanego na realnych potrzebach ludzi (user-centered design). Uważamy, że dobry design to małe zmiany, które robią kolosalną różnicę.

Event organizers
  • Marzyciele i Rzemieślnicy

    “Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych”, znajdujący się na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta, jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia. Tworzymy je z myślą o kreatywnych, nieszablonowych osobach, którym bliskie się zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych.

    Recent Events
    More

Are you organizing BIG Bang! Jam 2016?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews