Azure Code Camp

Apr 26, 2018 · Częstochowa, Poland

Wszyscy wokoło mówią o Azure a Ty nie wiesz o co chodzi?
A może jeszcze nigdy nie słyszałeś o Azure?

W takim razie to wydarzenie jest dla Ciebie! Masz możliwość wziąć udział w bezpłatnych warsztatach przygotowanych specjalnie dla Ciebie, a organizowanym na Politechnice Częstochowskie już 26 kwietnia(czwartek) godz. 9-12 sala A-13. Będziesz miał możliwość zrozumienia czym jest technologia chmury zupełnie od podstaw, poznania architektury Azure, nauczenia się implementowania gotowych rozwiązań Microsoftu bez dużego nakładu pracy w twojej własnej aplikacji, a także będziesz miał możliwość wzięcia udziału w Hackfest*, gdzie samodzielnie lub w współpracy z drużyną przygotujesz swoją pierwszą aplikację korzystającą z Microsoft Azure.

W planie są przygotowane ciekawe projekty, których Ty możesz stać się częścią pobierając aplikacje, które będziemy pisać razem podczas trwania Azure Code Camp.

Zastanawiam się teraz w jakim języku muszę umieć programować, albo czy dam sobie radę? Odp: Korzystając z Azure jest wymagana tylko podstawowa wiedza, więc na pewno sobie poradzisz! W końcu, jak zobaczysz implementowanie niektórych usług a aplikacji zajmie Ci nie więcej niż 10 linijek!

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz.
Aby wziąć udział w Hackfest musisz mieć własny laptop oraz Azure z subskrypcją Azure for Students. Instrukcja założenia Azure z subskrypcją: https://1drv.ms/f/s!Agh4lgB1J64ylA-mpVkuJp-PRxDq

Plan:
9:00-10:30 Prezentacja technologii Microsoft Azure
10:30-10:45 Rozmowa z przedstawicielami firmy Grupa ABS oraz gościem specjalnym
10:45-11:45 Hackfest* Zaimplementuj usługę Azure w swojej własnej aplikacji
11:45-12:00 Czas na Pizze dla wszystkich uczestników

26 kwietnia sala A-13

Event organizers

Are you organizing Azure Code Camp?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews