WhatsApp grubumuzun davet linki

Dec 15, 2021 · Berlin, Germany

Artık bir WhatsApp grubumuz var!

Turkish Tech Berlin topluluğunun daha yakın kontakta kalabilmesi, teknoloji sektörü ile ilgili yardımlaşmaların, sohbetlerin ve paslaşmaların yapılabilmesi amacıyla bu grubu kurduk.

Grupta şu an ilk üyelerimiz bulunmakta.

Koltuk sayımız sınırlı olduğundan sadece aktif olarak teknoloji alanında çalışanların, veya ilgili eğitim almakta olan arkadaşlarımızın katılmasını sağlamak için bir katılım formu hazırladık.

Grubumuza davet edilmek isterseniz buradan iletişime geçebilirsiniz:
https://forms.gle/bCdviViyBZs2VCSHA

Veri gizliliği bildirimi: Verileriniz GDPR kanunu kapsamında saklanılacak ve hiçbir şekilde üçüncü parti özel veya tüzel kişiliklere ulaştırılmayacaktır.

Event organizers
  • Turkish Tech Berlin

    TurkishTech is a multinational technologists group with the mission of collaboration and exchange of internationals and turkish speaking people to reinforce diversity and add value to Berlin's technology ecosystem. We are organizing various events in this context.  TurkishTech uluslararasi camianin ve türkçe konuşanların ortak çalışmalar ve paylaşımlar yaparak çeşitliliği artirmak ve Berlin teknoloji ekosistemine deger kazandırmak için kurulmuş olan çok-uluslu bir teknoloji çalışanları topluluğudur. Bu bağ

    Recent Events
    More

Are you organizing WhatsApp grubumuzun davet linki?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social

Featured Events