Architektura aplikacji w Reakcie czyli Poszukiwania świętego Graala

Dec 1, 2021 · Warsaw, Poland

🔔 Bezpłatne bilety: https://kdi.org.pl/

Zapraszamy na prezentacje "Architektura aplikacji w Reakcie czyli Poszukiwania świętego Graala – Michał Taszycki" o godzinie 15:00 w dniu[masked] roku.

🔖 Opis prezentacji:
Jak zaprojektować strukturę plików w aplikacji reactowej? CSS? Sass? Tailwind? Css-in-JS? Jakie przyjąć konwencje? Co z routingiem, autoryzacją i uwierzytelnianiem? A Redux? Jak go pukładać? Jak obsłużyć Rest API? A GraphQL, mikroserwisy, mikrofrontendy, React Native? To pytania, które zadają sobie nie tylko początkujący. Tego Graala poszukują wszyscy. React ma wiele twarzy i nie ma dwóch takich samych aplikacji. Dlatego NIKT nie da Ci prostej odpowiedzi. Ale ta prezentacja da Ci coś więcej. Poznasz konstruktywne sposoby na odkrycie architektury właściwej dla Twojej aplikacji.

🔔 Bezpłatne bilety: https://kdi.org.pl/

Event organizers
  • dev.js

    dev.js to społeczność pasjonatów frontend-u. Zrzesza programistki i programistów HTML5, javascript, CSS, ReactJS, NodeJS, AngularJS, PHP, Polymer oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego. Organizujemy wydarzenia w 3 miastach: Warszawa, Lublin oraz Kraków. Chętnie podejmujemy współpracę z firmami we wspieraniu naszych działań. Dołącz do nas i

    Recent Events
    More

Are you organizing Architektura aplikacji w Reakcie czyli Poszukiwania świętego Graala?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews

Featured Events