Allegro Tech Live #24 - Automatyzacja i usługi biznesowe w Allegro

Feb 3, 2022 · Warsaw, Poland

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ---> https://app.evenea.pl/event/allegro-tech-live-24/

Allegro Tech Live to w 100% zdalna odsłona naszych stacjonarnych meetupów Allegro Tech Talks. Kiedyś spotykaliśmy się w naszych biurach, a teraz to my gościmy u Was 🙂 A więc usiądźcie wygodnie na kanapie, zaopatrzcie się w ulubiony napój i odpalcie nasz live stream.

Data:[masked]
Godz: 18:00 - 19:30
Miejsce: YouTube, link wyślemy do osób zarejestrowanych na wydarzenie

Allegro składa się z wielu, współpracujących ze sobą obszarów. Jednym z nich jest Business Services and Automation, w skrócie BS&A. Pomimo tego, że brzmi to trochę enigmatycznie, postaramy się przybliżyć, co stoi za tym terminem. Porozmawiamy o roli i celach BS&A w strukturach organizacji, używanych technologiach oraz o stojących przed nimi wyzwaniami! Dowiemy się też, w jakich miejscach zaprzęgamy do pracy boty.

W dyskusji udział wezmą:

Agnieszka Jagusiak - Senior Manager, odpowiada za obszar technologii na potrzeby obsługi klienta w Allegro. Poza tym jako coach pomaga w rozwoju liderom i managerom oraz prowadzi zajęcia dla studentów Collegium Da Vinci w Poznaniu z Zarządzania projektami i usługami IT.

Marcin Springer - Odpowiada za usługi IT pozwalające pracownikom Allegro efektywnie realizować swoje zadania. Mowa tu o systemach komunikacji wewnętrznej, pracy grupowej czy samych stacjach roboczych. Marcin, od roku, rozwija również w allegro centrum kompetencji ds. automatyzacji, dzięki któremu wiele standardowych i powtarzalnych prac już dziś realizowanych jest przez roboty, a ludzie mają więcej czasu na realizację bardziej złożonych i kompleksowych zadań.

Rozmowę poprowadzi Karol Teske - Od 3 lat inżynier oprogramowania w zespole API Allegro.

Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach na Youtube bądź na Czacie na facebooku!

Event organizers
  • allegro Tech

    About Allegro Tech As Allegro Tech we are representing over 600 engineers from Poland working on biggest e-commerce platform in CEE. We believe that creating & operating web scale applications is a great challenge and with this group we would like to share that experience with you. This group is open to anyone interested in building distributed, scalable, resilient, web scale systems. We will share our success & war stories with technologies insights and governance practices.  Through this Meetup

    Recent Events
    More

Are you organizing Allegro Tech Live #24 - Automatyzacja i usługi biznesowe w Allegro?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews

Featured Events