AKAI Webstarter

Mar 30, 2017 · Poznań, Poland

Z roku na rok rozwój technologiczny nabiera rozpędu. Większość dziedzin nauki staje się coraz bardziej wymagająca, a webdevelopment nie jest wyjątkiem. Nie wystarczy tylko użyć szablonu, twórcy stron aktualnie stają się artystami.

Obecnie webdeveloper powinien orientować się w szerokiej gamie narzędzi umożliwiających tworzenie aplikacji internetowych, a także mieć zmysł artystyczny pozwalający na tworzenie przyciągających wzrok witryn. Potrzebna jest też wiedza o tym, jak przetwarzać ogromne ilości danych, umiejętność zarządzania rozproszonymi serwerami w chmurze, wymyślanie i projektowanie nowych interfejsów oraz dostosowywanie do nowych urządzeń. Ofert pracy dla programistów webowych na rynku jest coraz więcej i chciałoby się również dołączyć do tego całego ruchu… ale jak w tym wszystkim się połapać?

Jeśli twoim pomysłem na życie jest właśnie webdevelopment lub po prostu chciałbyś nauczyć się czegoś nowego, ale nie wiesz jeszcze z czym to się je, przyjdź do nas! :)

Pomożemy ci postawić pierwsze kroki w tworzeniu aplikacji internetowych. Przekonasz się, że to wcale nie jest takie trudne :)

Lista prelegentów:
1. Ivan Kovalyov, Paymentwall
Web Development, based on Paymentwall experience and business perspective

2. Piotr Gabryszak, Appchance
Programista – więcej niż kodowanie

3. Aleksandra Sikorska, jakdojade.pl
3 miliony – to się da ogarnąć!

4. Damian Romanów, Appchance
Deklaratywne definiowanie środowisk wykonawczych z użyciem Dockera

Event organizers
  • AKAI

    Akademickie Koło Aplikacji Internetowych rozpoczęło swoją działalność na Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej w 2010 roku. Działamy jednakże na terenie wszystkich uczelni w Poznaniu i naszym członkiem może być każdy student, niezależnie na jakiej uczelni studiuje. Skupiamy młodych i ambitnych ludzi, którzy jako cel stawiają sobie rozwój i osiągnięcie sukcesu w dziedzinie aplikacji internetowych.

    Recent Events
    More

Are you organizing AKAI Webstarter?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews