AKAI Spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne

Oct 26, 2016 · Poznań, Poland

Wraz z nowym rokiem akademickim rozpoczynamy kolejną rekrutację do AKAI!

Startujemy z nową energią, zapałem oraz burzą pomysłów, zarówno tych sprawdzonych, jak i zupełnie nowych. Podczas spotkania przybliżony zostanie profil działalności AKAI oraz nasze plany na nadchodzące semestry. Zajmiemy się też wspólnie sprawami organizacyjnymi, aby jeszcze usprawnić działanie naszego koła i móc realizować zdecydowanie większe niż dotychczas i bardziej śmiałe przedsięwzięcia.

Jeżeli interesujesz się tematyką tworzenia stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, chcesz zgłębić swoją wiedzę w tym temacie, zdobyć kontakty na rynku pracy lub po prostu ciekawie spędzić wolny czas i poznać wielu inspirujących ludzi, to nie wahaj się ani chwili i koniecznie odwiedź nas w środę 26.10 o godzinie 17.00 w sali nr 11 Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej!

Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się nasz flagowy event AKAI Camp, tym razem poświęcony tematyce kariery w branży IT na który serdecznie zapraszamy

http://akai.org.pl/

Event organizers
  • AKAI

    Akademickie Koło Aplikacji Internetowych rozpoczęło swoją działalność na Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej w 2010 roku. Działamy jednakże na terenie wszystkich uczelni w Poznaniu i naszym członkiem może być każdy student, niezależnie na jakiej uczelni studiuje. Skupiamy młodych i ambitnych ludzi, którzy jako cel stawiają sobie rozwój i osiągnięcie sukcesu w dziedzinie aplikacji internetowych.

    Recent Events
    More

Are you organizing AKAI Spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews