ADB #3 - Scala, Startups, SharedPreferences

Oct 1, 2014 · Kraków, Poland

3 x S. Już za tydzień w klubie The Stage (ul. Łobzowska 3) o godzinie 19:00 odbędzie się trzecie ADB. Jak zawsze będzie technicznie mniej i bardziej tak aby każdy, niezależnie od poziomu, odnalazł coś dla siebie
Nadchodzące spotkanie jest organizowane we współpracy ze zbliżającą się konferencją Mobiconf ( http://mobiconf.org/ ). Na ADB będzie możliwość usłyszenia prezentacji Jorge Barroso, jednego z prelegentów Mobiconf.

Rejestracja na Mobiconf będzie otwarta jeszcze do piątku 26 września br.
Dodatkowo będziemy mieli dla was jedną wejściówkę na Mobiconf, którą będzie można wygrać w losowaniu na koniec ADB ;-)
Wydarzenie zaczniemy open-majkiem, a zaraz po nim odbędą się kolejno prezentacje:

Scala na zielonym
Pisząc aplikacje na Androida nie jesteśmy skazani na Javę 7. Ostatnio wśród języków na JVM furorę robi Scala, która na nasze szczęście jest kompatybilna z Dalvikiem. Co nowy język potrafi? Czy warto go użyć w nowym startupie? Czy mogę dalej używać Javy w symbiozie ze Scalą?
Krzysztof Pecyna, Agapep

Mobile startup? Czego unikać.
Jak przetestować popyt na aplikację przed napisaniem 1 linijki kodu? Co to jest MAP? Czemu startupy powinny zacząć od Androida, zignorować low-endy i używać PUSHy? Czyli krótkie spojrzenie na Androidową developerkę od strony biznesowej.
Kamil Stanuch, Sigmapoint

Secure Shared Preferences (eng)
Are the shared preferences secure? Can I encrypt the content of a preference in a secure way? Exist other ways to write secure info on my phone? We will try to response this questions and few more.
Jorge Barroso, Karumi

Oczywiście, tak jak na ostatnich edycjach, w trakcie spotkania pojawi się pizza dla głodnych ;-)

Event organizers
  • ADB - Android Developers Backstage

    Calling all Android development enthusiasts! This is a group for anyone interested in expanding and sharing the knowledge of Android development. All skills levels are welcome although our goal is to focus more on advance than basic topics. Presentations and workshops are organized occasionally.

    Recent Events
    More

Are you organizing ADB #3 - Scala, Startups, SharedPreferences?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews