Açık Mutfak #4

Apr 29, 2018 · Kadıköy, Turkey

Yo!

Biliyoruz özlediniz. Biz de çok özledik. Uzun zaman sonra tekrar bir Açık Mutfak etkinliği ile beraberiz. Bu sefer Creathive'in mutfağında lezzetli konular konuşuyor olacağız. Birbirinden yetenekli tasarımcıların bir araya geleceği bu etkinliği kaçırmayın.

Konseptimizi bir kez daha hatırlatmakta fayda görüyoruz; Açık Mutfak etkinliğimizde belirli bir konuşmacı olmayacak, etkinliğe katılanlar arasından konuşmacıları belirliyor olacağız kısaca sen de konuşabilirsin. Yine katılımcıların belirlediği konulardan seçtiğimiz konuyu, seçilen panelistler sahneye çıkarak tartışacaklar ve tabi ki katılımcılarda soru/cevap olarak katılabilecekler.Katılımcılardan seçilecek 4 kişiyi biz dahi bilmeyeceğiz ve anlık olarak belirlenerek konuşmacı olma şansı herkes de olacak. Böylece belirlenen konuda ne düşünüyorsanız paylaşabilecek ve kendi görüşlerinizi savunabileceksiniz.

Bize kapılarını açan Creathive Studio'ya çok teşekkür ederiz.

Etkinlik günü bolca bira&pizza olacak. Lütfen bilinçli tüketelim. :)

Canlı Yayın

Aksilikler olur, işin çıkmıştır gelemiyorsunuzdur ama üzülme Youtube kanalımız üzerinden etkinliği canlı yayınlayacağız.

After Party

Aftersız açık mutfak etkinliği biz düşünemiyoruz :) Etkinlik bitiminden sonra hep birlikte Caddebostan sahilindeki çimlerde cheers yapacağız :)

Cheers!

Event organizers
  • Tasarım Mutfağı

    Tasarımsal tüm konuları ele alacağız ve tartışacağız. Sadece bir YouTube kanalı olarak değil, bir komünite amacı ile başladığımız bu yolda bizlerle beraber Twitter ve Slack kanalından tasarım adına her şeyi konuşabilirsin. ► Slack : http://tiny.cc/tmslack ► Twitter : http://twitter.com/tasarimmutfagi ► Instagram : http://instagram.com/tasarimmutfagitv ► Youtube : http://youtube.com/tasarimmutfagi

    Recent Events
    More

Are you organizing Açık Mutfak #4?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events