Açık Mutfak #3

Oct 28, 2017 · Kadıköy, Turkey

Maker Faire’deyiz.

3. Açık Mutfak etkinliğini tarihi Haydarpaşa Garında Maker Faire etkinliğinde gerçekleştiriyoruz.

Bir çok maker ve şirketin bulunacağı fuarda mutfak olarak Protel/Protein vagonunda bize ayrılan süre boyunca her zamanki gibi tasarım konuşuyor olacağız. Kayıt yaptırdığınız taktirde yalnızca Tasarım Mutfağı etkinliğini değil alanda bulunan maker'ların ürettiği proje ve ürünleri de deneyimliyor olacaksınız.

Açık Mutfak konseptini bilmeyenler için, etkinliğimizde belirli bir konuşmacı olmayacak, etkinliğe katılanlar arasından konuşmacıları belirliyor olacağız kısaca sen de konuşabilirsin. Yine katılımcıların belirlediği konulardan seçtiğimiz konuyu, seçilen panelistler sahneye çıkarak tartışacaklar ve tabi ki katılımcılarda soru/cevap olarak katılabilecekler.Katılımcılardan seçilecek 4 kişiyi biz dahi bilmeyeceğiz ve anlık olarak belirlenerek konuşmacı olma şansı herkes de olacak. Böylece belirlenen konuda ne düşünüyorsanız paylaşabilecek ve kendi görüşlerinizi savunabileceksiniz.

Etkinliğimizi yapmamız için bize vagonunu ayıran Protel’e teşekkür ederiz.

Program

14:00 Açılış

14:20 Ozcan Özcan / Sunum

15:00 Açık Mutfak 1. Oturum

15:40 Arda Arıcan / Sunum

16:20 Açık Mutfak 2. Oturum

Katılım

Limitli yer olacağı için katılım durumu kesin olanlar kayıt yaptırırlarsa seviniriz.

Açık Mutfak 3. etkinliğine katılacak kişilerin fuara giriş için https://makerfaire.makerhareketi.com  üzerinden QR kimliklerini almaları gerekmektedir.

Canlı Yayın

Eğer yer doldu ve gelemiyorsan üzülme. Youtube kanalımız üzerinden etkinliği canlı yayınlayacağız.

Maker Faire

Event organizers
  • Tasarım Mutfağı

    Tasarımsal tüm konuları ele alacağız ve tartışacağız. Sadece bir YouTube kanalı olarak değil, bir komünite amacı ile başladığımız bu yolda bizlerle beraber Twitter ve Slack kanalından tasarım adına her şeyi konuşabilirsin. ► Slack : http://tiny.cc/tmslack ► Twitter : http://twitter.com/tasarimmutfagi ► Instagram : http://instagram.com/tasarimmutfagitv ► Youtube : http://youtube.com/tasarimmutfagi

    Recent Events
    More

Are you organizing Açık Mutfak #3?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews