Açık Mutfak #2

Sep 16, 2017 · Konak, Turkey

Yo! Bu sefer İzmir'deyiz...

16 Ağustos Cumartesi günü Sherpa ofisinde yaptığımız etkinliğin heyecanı hala devam ederken ikinci etkinlik için şimdiden hazırlanmaya başladık. Açık Mutfak 2. etkinliğinde İzmir’de bulunan tasarımcılarla buluşuyor. 

Birbirinden yetenekli tasarımcıların bir araya geleceği bu etkinlikte yine tasarımı tasarımcıların konuşacağından emin olabilirsiniz. 

Konseptimizi bir kez daha hatırlatmakta fayda görüyoruz; Açık Mutfak etkinliğimizde belirli bir konuşmacı olmayacak, etkinliğe katılanlar arasından konuşmacıları belirliyor olacağız kısaca sen de konuşabilirsin. Yine katılımcıların belirlediği konulardan seçtiğimiz konuyu, seçilen panelistler sahneye çıkarak tartışacaklar ve tabi ki katılımcılarda soru/cevap olarak katılabilecekler.Katılımcılardan seçilecek 4 kişiyi biz dahi bilmeyeceğiz ve anlık olarak belirlenerek konuşmacı olma şansı herkes de olacak. Böylece belirlenen konuda ne düşünüyorsanız paylaşabilecek ve kendi görüşlerinizi savunabileceksiniz.

Bize kapılarını açan Artimproject'e çok teşekkür ederiz. bu arada kendileri harika meyveli kokteyller hazırlıyorlar <3

Canlı Yayın

Eğer yer doldu ve gelemiyorsan üzülme. Youtube kanalımız üzerinden etkinliği canlı yayınlayacağız.

After Party

Tabiki kordon çimlerde olacağız :)

Cheers!

Event organizers
  • Tasarım Mutfağı

    Tasarımsal tüm konuları ele alacağız ve tartışacağız. Sadece bir YouTube kanalı olarak değil, bir komünite amacı ile başladığımız bu yolda bizlerle beraber Twitter ve Slack kanalından tasarım adına her şeyi konuşabilirsin. ► Slack : http://tiny.cc/tmslack ► Twitter : http://twitter.com/tasarimmutfagi ► Instagram : http://instagram.com/tasarimmutfagitv ► Youtube : http://youtube.com/tasarimmutfagi

    Recent Events
    More

Are you organizing Açık Mutfak #2?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews