91. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

Nov 15, 2016 · Wrocław, Poland

Zapraszamy na 91. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET. Tym razem mamy do zaprezentowania następujące tematy:

Adam Kruszewski - RevDeBug, a new reverse debugger for .NET

Agenda:
- pains of debugging 
- what is a reverse debugger? 
- demo of reverse debugging in action 
- summary 
- questions and answers

Adam Kruszewski the inventor of RevDeBug will give a technical workshop on the brutality of Debugging. During which, he will detail what exactly constitutes a reverse debugger and will give a demonstration of reverse debugging in action on several different scenarios. This is a high level technical workshop and questions are encouraged throughout. 
Mimo angielskiego opisu sesja po polsku.

Marcin Kostuch - Azure na prodzie na przykładzie Homebook.pl
Homebook.pl dojrzewał razem z Azure na Azure od 2013 roku. Dzisiaj to prawie 40 milionów odsłon miesięcznie serwowanych z Azure, DigitalOcean i Ovh. Kilka słów o tym co dla nas działa, gdzie i mniej więcej za ile. 


Standardowo podczas spotkania rozlosujemy nagrody od naszych sponsorów (licencje!) a napoje sponsoruje dla nas PGS Software. Rejestracja będzie otwarta od 7.11 (9:00) a na spotkaniu widzimy się 15.11. Do zobaczenia.

Event organizers
  • Wrocław .NET User Group

    Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty.

    Recent Events
    More

Are you organizing 91. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews