87. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

Apr 12, 2016 · Wrocław, Poland

Zapraszamy na 87. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET zorganizowane w ramach GeekWeekWro.
Mamy do zaprezentowania następujące tematy:
.NET Core - Future of multi-platform development
Obecnie Microsoft skupia się na rozwoju .NET Core 1.0 - nowego, multiplatformowego frameworka opartego o komponenty. Oprócz ASP.NET, platforma DNX pozwala na tworzenie bibliotek działajacych na każdym systemie operacyjnym. Oprócz tego, możliwe jest tworzenie aplikacji konsolowych - typowych deamonów hostujących aplikację.
Chciałbym opowiedzieć czym .NET Core jest, jak zacząć z nim pracę. Temat jest dość nowy - nie ma aktualnie żadnego tutoriala na Pluralsight czy książki. Swoją wiedze opieram o wydarzenia branżowe Microsoftu oraz doświadczenie w pracy przy takim projekcie - tematem mojej pracy inżynierskiej jest distributed cache oparty o .NET Core, pracujący na linuxie.
Łukasz Pyrzyk - Software engineer w Credit Suisse. Wiecznie nieobecny student Politechniki Opolskiej. Wielki pasjonat samorozwoju, nowych technologii i community. Młody blogger i uczestnik #dajsiepoznac2016 -  http://www.pyrzyk.net/

Tworzenie aplikacji mobilnych na Adroid/iOS/Windows przy użyciu Xamarin.Forms.
W skrócie: prezentacja będzie o tym jak w pisać natywne aplikacje na platformy: Android, iOS, Windows (Phone) z użyciem Xamarin Forms.Jak wykorzystać swoje umiejętności C# w świecie platform mobilnych.Jak reużywać kod i projektować interfejs użytkownika raz ale na trzy platformy.O tym, że platform specific i MVVM nie są straszne.Jak testować aplikacje mobilne.
Damian Jarosch – Team Leader w PGS Software S.A., praktykujący .net i  web developer ale sercem przy programowaniu urządzeń mobilnych.

Wśród uczestników rozlosujemy miesięczne subskrypcje Pluralsight,  narzędzia JetBrains oraz devart.
Podczas spotkania standardowe piwo sponsorowane przez PGS Software!

UPDATE:
Bilety na SQLDay! Na kolejnym spotkaniu grupy (kwietniowym) bedziemy mieli do rozlosowania 2 bilety na konferencje SQLDay.
Konferencja jest organizowana przez polskie Community MSSQL i odbywa sie we Wrocławiu. Wiecej o samej konferencji mozna przeczytac na sqlday.pl
SPOTKANIE ODBEDZIE SIE W BUDYNKU ALFA (wejscie przy przystanku, pierwsze od FAT)

Event organizers
  • Wrocław .NET User Group

    Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty.

    Recent Events
    More

Are you organizing 87. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews