84 spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

Jan 19, 2016 · Wrocław, Poland

Zapraszamy Was na 84 spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET, które odbywa się dzięki wsparciu firmy PGS Software. 

Tym razem przygotowaliśmy:
Karol Tomaszewski: javascript: Promise to never callback Jareczek Stadnicki => Kamil Radlak => Piotr Kamiński: Whats new in c#6 => Transition to vNext => MVC 6 awesomeness is here

javascript: Promise to never callback
Wywołania asynchroniczne w JavaScripcie. Sesja opowie o najpopularniejszym sposobie ich obsługi, czyli o Promise. Będzie można się dowiedzieć nie tylko jakie są wady i zalety takiego podejścia ale również jak się upewnić, że unit testy kodu asynchronicznego robią dokładnie to co powinny.
Karol Tomaszewski
{   priorities:[‘Christian’, ‘Family’, ‘Work’],   work:[‘@Objectivity’],   tech:[‘HTML’, ‘CSS’, ‘#JavaScript’, ‘#jQuery’, ‘#kendoUI’],   titles:[‘@GoogleUser’, ‘@ChromeSympathiser’] }

Piotr Kamiński Absolwent PWr. Od kilku lat pracuje jako programista w większych i mniejszych firmach, skupiając się na aplikacjach webowych. Główne obszary zainteresowań to C# / ASP.NET i technologie powiązane (nie wykluczając front-endu).
MVC 6 awesomeness is here
Od czasu pojawienia się przełomowego frameworka MVC minęło już kilka lat. Przez 5 wersji dostawaliśmy coraz to nowe funkcjonalności, ale koncept pozostawał niezmienny. Co nowego w takim razie wnosi wersja MVC6? Idlaczego jest to aż tak fajne? Jak w ogóle zacząć? I czy przesiadka z wersji poprzedniej na nową będzie bardzo boleć? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź.

Kamil Radlak - student PWr i pracownik PGS. Lubię eksperymenty z technologiami wszelakimi i staram się zawsze wyjść trochę “poza standard”. Zaczynałem od ASP.NET, obecnie dużo czasu poświęcam rozwiązaniom frontedowym.
Transition to vNext 
Nadchodzi całkowicie nowe wydanie ASP 5, który sporo namiesza w procesie pisania i rozumieniu aplikacji. Przedstawię najważniejsze zmiany i podstawy tak aby bezproblemowo móc zacząć pracę z nową platformą kiedy będzie gotowa. Przejście na nowe wydanie wcale nie musi być trudne!
Jarosław Stadnicki: Programista .net
What's new in C#


Po spotkaniu wraz z prowadzącymi sesje zapraszamy na dalsze dyskusje przy kufelku piwa. Jak zwykle stawia PGS Software !

Event organizers
  • Wrocław .NET User Group

    Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty.

    Recent Events
    More

Are you organizing 84 spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews