80 Spotkanie PLSSUG Warszawa

Oct 9, 2014 · Warszawa, Poland

Ogłaszam koniec wakacji!!!

Po dłuższej - takiej studenckiej przerwie wakacyjnej - zapraszam Was na kolejne spotkanie Polish SQL Server User Group Warszawa.
W najbliższy czwartek (9 października) - wracamy do formuły spotkań czwartkowych, jak u Króla Stasia - o godzinie 18:00 spotykamy się po raz pierwszy po wakacjach.
Mamy dwóch Prelegentów : Bartosza Ratajczyka oraz Michała Krużela (świeżo po urlopie - szczęściarz). I opowiedzą Nam o SQL Serverze!
Bartosz Ratajczyk "Czy mi się przyda hierarchyid?"
Abstrakt: "Kiedy chcemy przechować w naszej bazie danych informacje o hierarchiach na myśl przychodzą od razu modele rodzic/dziecko plus rekurencyjne CTE, albo zagnieżdżone zbiory i odnośniki lewy/prawy. Od wersji SQL Server 2008 mamy dostępny dedykowany typ do obsługi danych hierarchicznych – hierarchyid. Na spotkaniu omówię jego cechy, jak go używać, porównam z innymi metodami i podrążę kilka przypadków szczególnych. Sesja przewidziana na poziomie 200, w porywach do 300."
Potem nieodłączna przerwa na zdjęcia grupowe, uściski, opowiadanie o urlopach ;-)
Sesja 2:

Michał Krużel opowie nam o Pro... Procy... Procesie ? Aaaa - o Procesowaniu baz analitycznych SSAS ;-)

Jak to Rzymianie oraz Piraci z Przygód Obelixa i Asterixa "Alea Iacta Est"...

A przy okazji : An MVP Award in SQL Server Category goes to...... Leszek Kwaśniewski and Łukasz Grala !!!!

Event organizers
  • Polish SQL Server User Group

    Polish SQL Server User Group (PLSSUG) is a community of Microsoft SQLServer geeks / professionals / users who want to share their experience and knowledge. PLSSUG is the official chapter of PASS (Professional Association for SQL Server) in Poland. The group is nonprofit and it does not represent Microsoft in any way. PLSSUG is ready to cooperate with other SQLServer communities around the world.

    Recent Events
    More

Are you organizing 80 Spotkanie PLSSUG Warszawa ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews