75. Czwartek Social Media w Warszawie

Aug 3, 2017 · Warszawa, Poland

Kolejne spotkanie już w sierpniu! Kto wystąpi?

1. Sebastian Bryks, Digital Strategic Planner w Havas Germany.

Temat: "Dlaczego marki coraz częściej mieszają się w sprawy społeczne?"

Sebastian Bryks – strateg marketingowy

Sebastian specjalizuje się w tworzeniu kampanii online marketingowych oraz komunikacji marek w mediach społecznościowych.

Prowadzi bloga www.bryks.it, na którym porusza tematy związane z digital marketingiem oraz nowymi mediami. W reklamie pracuje 4 lata i współtworzył kampanie dla takich marek jak: Ballantine’s, Nutella, TicTac, ING czy Samsung. Obecnie związany jest z agencją reklamową Havas Warsaw. Ponadto, często udziela się w mediach oraz pisze eksperckie artykuły do: Dziennik Gazeta Prawna, Marketing w Praktyce, MMP, BRIEF, Wirtualne Media czy Nowy Marketing.

2. Kaspar Strandskov z Engine Room

Temat (prezentacja po angielsku): "Smarketing" – Bridging the Gap between Sales and Marketing.

Why does sales and marketing alignment need to be a priority today? What to do if it seems like a lost cause? How to start - the basics of alignment? What is SMarketing anyway? Case studies, tips and tricks, plus proof points.

Kaspar Strandskov from Engine Room explains how sales and marketing alignment is critically important to success for scaling any business. This presentation is designed to help sales and marketing executives understand the basics of working together for maximum results, breaking down internal walls and how to crush the competition.

3. Ilona Kozłowska, Event Manager i Z-ca Redaktor Naczelnej Event Katalogu

Temat: Social media w promocji eventu.

Iwona odpowiada za organizację i koordynację wewnętrznych eventów firmowych, które główna uwagę skupiają na pracownikach czy partnerach biznesowych. Z eventami związana jest od wielu lat i w dalszym ciągu eventy sprawiają jej ogromną radość. Łączy swoje pasje z pracą i jak twierdzi nie przepracowała jeszcze ani jednego dnia, bo robi to, co kocha. Prowadzi bloga o tematyce eventowej www.ilonakozlowska.pl. W wolnych chwilach czyta książki, prasę branżową i z pasją ogląda seriale na Netflixie. W między czasie rządzi w swoim kuchennym królestwie, czego konsekwencją jest blog Karpia Gotuje.

4. Aleksandra Sip, Director of Innovation w crowdfunding.pl oraz Dyrektor Kreatywny w Agencji Gwiazd TOO PR.

Temat: Crowdfunding – jak finansować pomysły dzięki social media?

Poświęcimy chwilę na wytłumaczenie działania crowdfundingu, a także zasad jego funkcjonowania w mediach społecznościowych. Odpowiemy na pytania - czy miliony monet w Internecie czekają na nasze pomysły, oraz jak komunikować się z wirtualną społecznością, aby osiągnąć cel finansowy?

Aleksandra to coach, trener i doradca biznesowy. Doradza, szuka i odnajduje w trzech przestrzeniach – rozwoju biznesu, planowania kariery oraz projektowania procesu edukacji. Kreuje komunikację, usługi oraz wspiera start-upy w zakresie kompetencji miękkich. Director of Innovation w crowdfunding.pl oraz Dyrektor Kreatywny w Agencji Gwiazd TOO PR.

------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Event organizers

Are you organizing 75. Czwartek Social Media w Warszawie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews