74. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

Feb 17, 2015 · Wrocław, Poland

Zapraszamy Was na 74 spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET, które odbywa się dzięki wsparciu firmy PGS Software. 

Tym razem przygotowaliśmy:
• Marcin Malinowski: Jak nauczyliśmy się programować funkcyjnie nic o tym nie wiedząc
• Bartosz Zaremba: Microsoft Azure WebJobs – skalowalność w zasięgu ręki

Jak nauczyliśmy się programować funkcyjnie nic o tym nie wiedząc
Elementy programowania funkcyjnego, na długo przed tym, zanim hipsterzy zaczęli zadawać się z monoidami i zapuszczać funktory, pojawiły się w języku C#. U licha! już ładnych kilka lat piszemy funkcyjnie, nic o tym nie wiedząc. Przyjrzymy się długoletniej pracy chochlików na usługach funkcyjnej policji myśli. Punktem startu będzie najczystszy możliwy kod obiektowy zrefaktorowany przez Wujka Boba, który… poprawimy, a może nawet przepiszemy.
Marcin Malinowski
Tata2, mąż humanistki, mól książkowy, uparciuch, programista, konferencjoholik. Don Kichot walczący z entropią. Kocha sprzeczności i humor. Wierzy w przypadek. Piwny filozof. W nielicznych wolnych chwilach harata w gałę (na bramce). - Basic, Turbo Pascal/C, Assembler, Clipper, MS Access, Visual Basic, Java-XML :), C++, C#, JavaScript, F#... i ze wszystkiego miałem frajdę, ale nie za wszystkim tęsknię. - Absolwent informatyki i matematyki na UW. Tech lead w firmie Piątka. 
Twitter: @orientman  Blog: http://orientman.wordpress.com/

Microsoft Azure WebJobs – skalowalność w zasięgu ręki
AGENDA:
• Czym jest ten WebJobs?
• W czym może on pomóc?
• Integracja WebJobs z innymi usługami Azure.
• Praktyczny przykład wykorzystania oraz opublikowanie naszego rozwiązania.
• Cooooś nie działa! 
• Czy jesteśmy skazani tylko na siebie?
Bartosz Zaremba
Pasjonat technologii .NET Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Informatyka a obecnie pracownik w firmie Whalla Labs w Poznaniu. Były Microsoft Student Partner oraz Microsoft Student Consultant z 3,5 letnim stażem.Tworzył oprogramowanie w różnych rozwiązaniach firmy Microsoft nie tylko w zakresie projektów naukowych, ale również komercyjnych korzystajπc z technologii .NET takich jak: aplikacje webowe ASP.NET, ASP.NET MVC, Azure, aplikacje Desktopowe w WPF i Windows Store, aplikacje mobilne na Windows Phone, Kinect. Od 3 lat bardzo interesuje się chmurą Azure i Amazon oraz technologiami webowymi z nią związanymi. W firmie Whalla Labs zajmuje się tworzeniem backend-u do aplikacji webowych jak również mobilnych, wszystko to w rozwiązaniach ASP.NET MVC i Azure. Dodatkowo od 3 miesięcy odpowiedzialny za tworzenie hybrydowych aplikacji mobilnych w technologiach HTML5, CSS i Javascript.


Po spotkaniu wraz z prowadzącymi sesje zapraszamy na dalsze dyskusje przy kufelku piwa. Jak zwykle stawia PGS Software!

Event organizers
  • Wrocław .NET User Group

    Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty.

    Recent Events
    More

Are you organizing 74. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews