73. Czwartek Social Media w Warszawie

Jun 22, 2017 · Warszawa, Poland

Nadchodzi okres wakacyjny, przenosimy się więc nad Wisłę! Zapraszamy już dziś, pierwsze szczegóły na temat tego, kto wystąpi, poniżej. Tym razem Czwartek będzie zdominowany przez bardzo praktyczne tematy!

1. Joanna Glogaza, autorka bloga Style Digger.

Temat: Małe tricki i duża sprzedaż, czyli tajniki tworzenia kursu online. Joanna opowie o różnych rozwiązaniach, jakie się sprawdziły.

O Joannie - od 2008 roku autorka bloga Style Digger, na którym uczy, jak zorganizować i uprościć swoją szafę i… codzienność. Ma na koncie dwa bestsellerowe poradniki - “Slow Fashion. Modowa rewolucja” i “Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć”. Właścicielka Lunaby, marki szyjącej piękną i wygodną bieliznę nocną. Uczy o prowadzeniu własnego biznesu w kursie “Jak założyć własną markę odzieżową?”.

2. Szymon Witczak, marketing marki DayUp

O czym opowie Szymon? Powie, jak od zera na Instagramie wypromował markę DayUp, co działało, co się nie sprawdziło i jak jest teraz. Opowie też o tym, jak realizować akcje z #instablogerkami, jakie konkursy się sprawdzają, a jakie nic nie budują. Będzie bardzo praktycznie!

3. Maciek Koński - brand developer w BrandBuddies, platformy społecznościowej łączącej twórców oraz marki. Specjalista od influencer i digital marketingu, który rozwijał m.in w Biurze Podróży Reklamy i FaceADDICTED. Posiada własną, niezależną wytwórnię muzyczną - Lekter Records.

Temat: Ciemne strony Influencer Marketingu.

------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Event organizers

Are you organizing 73. Czwartek Social Media w Warszawie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews