60. Spotkanie Poznańskiej Grupy .NET

Sep 28, 2016 · Poznań, Poland

Już 28 września odbędzie się 60. Spotkanie Poznańskiej Grupy .NET. Tego dnia zobaczymy dwuczęściową prezentację ".NET Core - what is it and why should I care?", którą poprowadzi Jakub Pawłowski. Zobaczymy czym jest .NET Core, dlaczego powstał, co wnosi nowego i jak możemy na tym skorzystać. Posłuchamy również odpowiedzi na następujące pytania: Czy, kiedy i dlaczego warto się przesiadać? Co z wydajnością? Czy jest gotowy do wdrażania na produkcji?

Po raz kolejny będziemy gościć w progach Collegium Da Vinci, za co serdecznie dziękujemy. Jak zwykle oprócz interesujących prezentacji będzie mnóstwo innych atrakcji - w tym stały punkt programu czyli pizza, ufundowana przez firmę GFT Polska, za co również dziękujemy :-)

Zapraszamy serdecznie!

Event organizers
  • Poznańska Grupa .NET

    Poznańska Grupa .NET zrzesza użytkowników i entuzjastów technologii Microsoft .NET oraz innych z nią powiązanych. Organizujemy comiesięczne spotkania na których omawiamy tematy związane z .NET, takie jak języki programowania, biblioteki i frameworki, technologie webowe czy przetwarzanie w chmurze.

    Recent Events
    More

Are you organizing 60. Spotkanie Poznańskiej Grupy .NET?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews