6. spotkanie PLSSUG Trójmiasto

Nov 4, 2015 · Gdańsk, Poland

Zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy.
17:45 – 18:00 | Rozpoczęcie spotkania | Łukasz Terlecki - lider PLSSUG Trójmiasto 18:00 - 19:00 - Cezary Ołtuszyk - SQL Server 2016 In Memory: 4 pytania, które boimy się zadać. 19:00 - 20:00 - Przemysław Dzierżak - SQL Server Data Tools i DAC Framework.
O SESJACH: SESJA 1: SQL Server 2016 In Memory: 4 pytania, które boimy się zadać.
Byłeś kiedyś na sesji, podczas której przedstawiano nowości w SQL Server, a Ty tak naprawdę miałeś w głowie jedno, z pozoru banalne pytanie, które wstydziłeś się zadać?? Widzisz - prawda jest taka, że te pytanie wcale nie jest banalne, a prowadząc różnego rodzaju szkolenia i prezentacje wiem, że chciało je zadać 99% osób na sali. Mechanizm In Memory w SQL Server jest nowością. Postanowiłem zebrać w całość 4 najczęściej powtarzające się „znaki zapytania” i stworzyć sesję, podczas której dostaniesz na nie odpowiedzi. Już nie musisz pytać i wyrywać się z tłumu. Wystarczy, że po prostu przyjdziesz, usiądziesz wygodnie i zdasz się na mnie.
SESJA 2: SQL Server Data Tools i DAC Framework
Niejednokrotnie spotykamy się z trudnościami przy wdrażaniu nowej wersji aplikacji bazodanowej, wykrywaniu różnic pomiędzy środowiskami i ich ujednolicaniu, czy innych operacji związanych z zarządzaniem cyklem życia rozwiązania bazodanowego. Na tej sesji przedstawię możliwości narzędzi dostarczanych (nieodpłatnie) przez Microsoft, które pomagają przy tych i wielu innych zadaniach. Będzie konkretnie i praktycznie.
O PRELEGENTACH:
Cezary Ołtuszyk Kierownik Działu Administracji Systemami w firmie BEST S.A. oraz konsultant z zakresu SQL Server. Specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury bazodanowej, optymalizacji wydajności oraz rozwiązywaniu problemów związanych z pracą serwera. Swoją wiedzę potwierdził zdając serię egzaminów z zakresu SQL Server oraz technologii pokrewnych. Prowadzi bloga o tematyce bazodanowej pod adresem: coltuszyk.wordpress.com
Przemysław Dzierżak Związany z technologiami Microsoft od początku kariery zawodowej, najpierw jako programista .NET, później architekt hurtowni danych. Zarządzał zespołami wdrażającymi rozwiązania oparte o MS BI m.in. w Grupie Energa, LOTOS, czy EuroStyl. Nastawiony na tworzenie rozwiązań praktycznych, zautomatyzowanych, prostych.

Event organizers
  • Polish SQL Server User Group

    Polish SQL Server User Group (PLSSUG) is a community of Microsoft SQLServer geeks / professionals / users who want to share their experience and knowledge. PLSSUG is the official chapter of PASS (Professional Association for SQL Server) in Poland. The group is nonprofit and it does not represent Microsoft in any way. PLSSUG is ready to cooperate with other SQLServer communities around the world.

    Recent Events
    More

Are you organizing 6. spotkanie PLSSUG Trójmiasto ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews