54. Spotkanie Poznańskiej Grupy .NET

Dec 16, 2015 · Poznań, Poland

Już 16 grudnia odbędzie się 54. Spotkanie Poznańskiej Grupy .NET. Tematy prezentacji:
- "Tajemnice .NET Garbage Collector" - Maciej Paszta opowie nam jak działa jedno z najważniejszych narzędzi związanych z platformą .NET. Zobaczymy m.in. czym różnią się implementacje GC na różnych wersjach platformy oraz czym różni się serwerowy GC od desktopowego.
- "Kilka powodów dla których warto zaprzyjaźnić się z F#" - Bartosz Sokół pokaże nam kilka ciekawych konstrukcji i narzędzi dostępnych w F# które przyczyniają się do jego popularności i wszechstronności. Dowiemy się również jak działa nasza maszyna wybierająca szczęśliwców którzy otrzymają nagrody od naszych sponsorów
Po raz kolejny będziemy gościć w progach Collegium Da Vinci za co serdecznie dziękujemy. Jak zwykle oprócz interesujących prezentacji będzie mnóstwo innych atrakcji - w tym stały punkt programu czyli pizza :-)

Zapraszamy serdecznie!

Event organizers
  • Poznańska Grupa .NET

    Poznańska Grupa .NET zrzesza użytkowników i entuzjastów technologii Microsoft .NET oraz innych z nią powiązanych. Organizujemy comiesięczne spotkania na których omawiamy tematy związane z .NET, takie jak języki programowania, biblioteki i frameworki, technologie webowe czy przetwarzanie w chmurze.

    Recent Events
    More

Are you organizing 54. Spotkanie Poznańskiej Grupy .NET?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews