41 Spotkanie PLSSUG we Wrocławiu

Apr 23, 2014 · Wrocław, Poland

Wiosna, deweloperska wiosna. Przyroda budzi się do życia (zaraz przecież zimy nie było, to i nie zasnęła). W każdym razie na naszym kwietniowym spotkaniu będzie się budowało.  Na poczatek przy użyciu kilku ciekawych narzędzi, o których opowie Łukasz Gąsior. Potem, aby mieć wszystko pod kontrolą będziemy mogli przekonać się jak i przede wszystkim dlaczego powinniśmy zwracać uwagę na log transakcyjny - o którym opowie Krzysztof Kozłowski.

AGENDA:
17:15 - 17:30 | Spotykamy się na III piętrze Altkom Akademii
17:30 - 17:45 | Dzień Dobry PLSSUG | Kolektyw
17:45 - 18:55 | Bardzo Przydatne Narzędzia (z punktu widzenia dewelopera) | Łukasz Gąsior
18:55 - 19:20 | Networking,
19:20 - 20:40 | SQL Server Transaction Log | Krzysztof Kozłowski
20:40 - 20:50 | Dyskusja, zakończenie, upominki

Na spotkanie oczywiście obowiązuje rejestracja, a samo spotkanie jest jak zawsze darmowe.

Szczegóły dotyczące prelegentów i sesji...
Prelegenci:
Łukasz Gąsior  | Programista-pasjonat z wieloletnim doświadczeniem. Wielki fan ReSharpera oraz biblioteki jQuery. Zaangażowany głównie w projekty związane z aplikacjami webowymi (ASP.NET, ASP.NET MVC). Często „dla rozrywki” próbuje swoich sił w innych technologiach, np. tworząc grę 3D czy aplikacje na Androida. Uparcie wierzy, że nad kodem JavaScript da się zapanować tak, jak nad każdym innym językiem. Autor książki ReSharper Essentials. W wolnych chwilach prowadzi bloga http://gasior.net.pl oraz współtworzy codingtv();

Krzysztof Kozłowski | Przygodę z informatyką rozpoczynałem na początku lat 90-tych. Od komputerów 8-bitowych poprzez 16-bitowe przeszedłem w końcu na platformę PC. W zawodzie pracuję już 7 lat – przez ten czas byłem programistą Java, C#, języka T-SQL oraz konsultantem ds. technicznych związanych z SQL Serwerem. Aktualnie pracuję w firmie KRD BIG S.A. i jestem administratorem systemów informatycznych, zarządzam szczególnie serwerami baz danych. Posiadam certyfikat MCITP: SQL 2005 oraz MCT. W wolnych chwilach zgłębiam tajniki wiadomo jakiej platformy MS oraz staram się prowadzić własnego bloga.

Abstrakty sesji:
PIERWSZEJ: W pracy każdego developera ważna jest nie tylko sama wiedza, ale również posiadane narzędzia i odpowiednie ich wykorzystywanie. W trakcie sesji pokażę narzędzia, które w świecie SQLowym zastąpiły mi ReSharpera. 
DRUGIEJ: w przygotowaniu

Event organizers
  • Polish SQL Server User Group

    Polish SQL Server User Group (PLSSUG) is a community of Microsoft SQLServer geeks / professionals / users who want to share their experience and knowledge. PLSSUG is the official chapter of PASS (Professional Association for SQL Server) in Poland. The group is nonprofit and it does not represent Microsoft in any way. PLSSUG is ready to cooperate with other SQLServer communities around the world.

    Recent Events
    More

Are you organizing 41 Spotkanie PLSSUG we Wrocławiu ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews