×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

4. Czwartek Social Media w Płocku

Thu, 25 May 2017 2:45 PM

4. Czwartek Social Media w Płocku

Czwarty czwartek w Płocku! Wracamy! - agenda poniżej AULA 121A, I Piętro

✔Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi! Czwartki odbywają się już w 10 miastach w Polsce!

✔Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Agenda:

✅ 16:45-17:00 Rejestracja

✅ 17:00-17:30 Cezary Stacewicz - Global Manager w Pixel Technology i Unit Dose One, Mentor w Startup Spark przy Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Temat: Łącz pracę z podróżami i przestań być zależny do miejsca, czasu i przełożonych, czyli Digital Nomads i inne trendy, które zmieniają sposób w jakim żyjemy i pracujemy w XXI wieku.

Jest rudy, leworęczny, a w miejscu urodzenia w dowodzie ma Zgierz, więc od małego łatwo nie miał. Wielki fan contentu wideo, e-książek, futurologii, podróży autostopowych z plecakiem i wszystkiego co związane jest z mobilnością w życiu. Podejmuje decyzje z poziomu serca, nie rozumu.

✅ 17:30-18:00 Kamil Kociszewski

Temat: Chatboty - czyli jak wycisnąć więcej z Facebook Messengera.

Project Executive oraz Mentor w akceleratorze Startup Spark przy Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Founder aplikacji mobilnej i chatbota Feat. oraz Feat. Ventures. Przedsiębiorca, od ponad 6 lat związany ze startupami oraz branżą digital a od ponad pół roku jeden z twórców akceleratora Startup Spark, wykorzystującego akcelerację w modelu venture building do efektywnego łączenia startupów z dużymi przedsiębiorstwami.

✅ 18:00 - 18:30 Rób Internety w Płocku

Arek Gmurczyk- "Jak wykorzystać social media w pracy freelancera" (wywiad)

Fotograf ślubny, właściciel Płockiej Agencji Fotograficznej. Pracuje na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Lubi wyzwania, trudne zlecenia i nietypowe sesje ślubne. Pasjonat internetu, marketingu internetowego, reklamy, social media jednocześnie uzależniony jednak od spotkań z drugim człowiekiem face to face.
W codziennej pracy fotografa wykorzystuje media społecznościowe do budowania własnej kolorowej, rozpoznawalnej marki. Fan inicjatyw społecznych również na Facebooku. Hobbystycznie prowadzi kilka fanpage związanych m.in z ukochanym Płockiem ale i np górami lub...akwarystyką morską.

✅ 18:45 Zakończenie

Główny Partner Wydarzenia: Płocki Park Przemysłowo- Technologiczny
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Płocka
Partnerzy Wydarzenia: PWSZ, AIP Płock, SF BCC Płock, Inkubator Talentów
Patroni Medialni: Mam Startup, Di24.pl, Gazeta Wyborcza, Portal Płock, Płock Żyje

Event organizers

Are you organizing 4. Czwartek Social Media w Płocku?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews