×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

32. Czwartek Social Media w Katowicach

Jun 22, 2017 · Katowice, Poland

Cześć!

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Katowicach! Po dłuższej nieobecności wracamy ponownie z standardową formułą Czwartków oraz z wydarzeniem pod chmurką! Podczas eventu nie zabraknie dużej ilości e-marketingowej wiedzy, piwa, a także możliwości do poznania innych "ninja". Wpadnij 22 czerwca do Drzwi Zwanych Koniem na Czwartkowe Spotkania Social Media!

Poniżej przedstawiamy naszych zacnych prelegentów.

➡ GRZEGORZ BOROWIECKI

Temat: Social Media First

Bryle, to po śląsku okulary. Wyróżnia je to, że ich budowa jest prostsza od budowy cepa 😉 Jak to się dzieje, że my wszyscy zajmujący się pracą kreatywną zapominamy często, co w brylach jest najważniejsze. Podczas prezentacji spróbuje wyjaśnić, co to jest Social Media First i postaram się zrobić Wam w głowach porządek 🙂

Kim jest Grzegorz Borowiecki? Tak mówi o sobie:
Pamiętam swoją pierwszą kampanię. Był rok 2001. Z geek-kumplami z technikum sprzedawaliśmy przez internet części do komputerów. Byliśmy pionierami ecommerce, chociaż wtedy tego jeszcze nikt tak tego nie nazywał ;)Ponieważ byłem najmniej „geekowaty” to zająłem się „marketingiem”. Oczywiście zacząłem od stanowiska Dyrektora, co potwierdzały wizytówki wydrukowane w liczbie 50 sztuk 😉 Na „fantazji” organizowałem konkurs, gdzie do wygrania były bilety na Małysza. Sprzedaliśmy 2 dyski twarde, co pozwoliło uzyskać rekordowy ROI. Od tego czasu promowałem drukarki atramentowe i aparaty cyfrowe w hipermarketach, pisałem reklamy w radiu, byłem kelnerem, redaktorem naczelnym serwisu filmowego. Ostatnio przez 7 lat widywano mnie w korpo, gdzie byłem menadżerem ds. marketingu ( pozdrawiam ING Bank Śląski). Kampanie, które miałem przyjemność współtworzyć były nagradzane Effie Awards, Mixx Awards i jeszcze kilkoma innymi „Awards” 😉
Od 2016 prowadzę górniczą agencję kreatywną WUNDERTEAM. Z dumą reprezentujemy górnicze wartości, bo na grubie (kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne (kreatywne) kampanie reklamowe! Więcej o nas http://WUNDERTEAM.COM
--------------------------------------------

➡ PIOTR KOWALSKI

Temat: „Być jak Walter White, czyli czego o tworzeniu treści możesz się nauczyć od serialowego producenta metamfetaminy”

Piotr Kowalski – właściciel agencji content marketingu PressToRead oraz PR Manager w Jadezabiore.pl. Z branżą marketingową i wydawniczą związany od prawie 11 lat. PR-owiec i wydawca w jednej z pierwszych polskich agencji oferujących rozwiązania oparte na content marketingu. Pracował dla takich firm, jak McDonald’s, Microsoft, AVON, T-Mobile, Barlinek, SEAT, Goodyear, Nestle, Coca Cola. Obecnie prowadzi agencję PressToRead, obsługując m.in. takie firmy, jak: Ergo Hestia, UNIQA, LEVIS, DAF Trucks Polska, Grupa DBK, Baltic Wood czy British American Tobacco. Miejsce 9. na liście 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2017 r. magazynu Brief.pl.

----------------------------------------------

➡ BART SZKARADEK

Temat: Lokalnie, ale globalnie

Bart Szkaradek to pasjonat podróży oraz online marketingu, specjalizujący się w video marketingu oraz Craigslist - amerykańskim serwisie ogłoszeń drobnych/ lokalnych.
Zwolennik teorii, że skuteczny biznes wymaga tylko dwóch rzeczy : innowacji i dobrego marketingu. Posłuchaj jak kreatywny i innowacyjny katowicki zespół z liderem Bartkiem Szkaradkiem rozwiązuje wyzwania amerykańskiej firmy w branży nieruchomości finansowanej przez fundusze inwestycyjne z Wallstreet.
Dowiedz się w jaki sposób Bartek i jego zespół potrafią zbudować zainteresowanie tysięcy osób chcących kupić domy na amerykańskim rynku nieruchomości.

----------------------------------------------

➡ JÁNOS SZABÓ - Chatler

Temat: Chat automation does not start with chatbots

Chatler to węgierski startup (zdobywający doświadczenie między innymi w czeskim StartupYard) zajmujący się budowaniem algorytmu odpowiedzi w czacie, funkcjonującego na podstawie historii rozmowy. To narzędzie, które nie ma zastąpić człowieka sztuczną inteligencją, ale wesprzeć i usprawnić jego pracę. Załoga Chatlera wierzy, że przyszłość należy do świetnie funkcjonujących chatbotów, obsługująych krótkie, sprecyzowane komendy. János Szabó odpowiedzialny za wizję firmy i strategię, opowie nam od czego powinniśmy zacząć przygodę z automatyzacją czatów.

----------------------------------------------------------------

Jaka idea stoi za Czwartkami?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa.

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowe osoby.

Jaka jest formuła?

Najpierw 15-20 minut na zaopatrzenie się w piwo lub drinka. Potem 2-3 prezentacje po ok. 20 minut. W międzyczasie dyskusja. Każdy ma też czas aby się przedstawić. Potem już tylko zabawa! ;)

Przykłady prezentacji:

Cezary Kramp opowiada o case’ie https://vimeo.com/48445891

dr Jan Zając o ACTA na Facebooku: https://vimeo.com/46482894

DO ZOBACZENIA!
POSTY

Event organizers

Are you organizing 32. Czwartek Social Media w Katowicach?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews