Responsible OpenSource + CommonsNet

Aug 23, 2016 · Wrocław, Poland

Hej!

Zapraszamy na kolejne spotkanie 25th Level Code :)

Kiedy: 23. sierpnia (wtorek), godzina 18:00

W programie:

Responsible OpenSource

Developing an open source project is not hard: you write some code, push it to Github and enjoy. But time passes by, and lots of very promising projects become forsaken and extinct. Why that happens? In our session we are going to talk about how to develop an open source project responsibly.

Speaker: Sergey Zinoviev, DataArt. Sergey lives in Voronezh, Russia. Works at DataArt as a Ruby TechLead. Enjoys playing bas.


CommonsNet- Sharing and Transparency for WiFi Networks

Bezprzewodowy Internet stał się powszechny, a darmowo udostępniona sieć coraz bardziej pożądana. Ta cecha jest często podstawą do wyboru danego hotelu, miejsca pobytu albo danej sieci na uczelni lub lotnisku. Czy wiemy jednak coś o sieci do której się podłączamy? Zazwyczaj znamy hasło, choć i tak zdarza się, że jest ono trudno dostępne. Co zaś z informacją o zróżnicowanym na świecie zabezpieczeniu danych, używanych standardach, warunkach korzystania z Internetu czy ograniczeniach prawnych. CommonsNet to projekt, którego celem jest uczynienie szczegółów dotyczących połączenia z wifi przejrzystymi dla użytkownika. Agata opowie nam o projekcie i postara się zainteresować nas tematem :)

Speaker: Agata Wiśniewska - studentka 5 roku prawa, przygodę z IT zaczęła od testowania, obecnie w programie Google Summer of Code uczy się programować w JavaScript i AngularJS, a jej celem jest zostać Front- end developerem. Agata opowie nam o projekcie CommonsNet
Event organizers
  • 25th Level Code Wrocław

    25th Level Code to spotkania nastawione na wymianę wiedzy z obszaru IT, odbywające się na 25. piętrze Sky Tower. Poruszamy się w różnych obszarach, nie zamykając się na jedną dziedzinę, ponieważ chcemy oddać głos każdemu, kto ma ochotę podzielić się swoją wiedzą. Jakie są zasady dobrej współpracy w teamie? Jak stworzyć grę mobilną? Jak zbudować swój własny miecz ś...

    Recent Events
    More

Are you organizing Responsible OpenSource + CommonsNet?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews