25.IV - OWASP meeting in Warsaw

Apr 25, 2018 · Warszawa, Poland

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie OWASP, które odbędzie się w środę, 25 kwietnia o godzinie 18:00 w jednym z najnowocześniejszych budynków – Q22, warszawskiej siedzibie Allegro, które będzie nas tego dnia gościło. Tematem przewodnim ASVS. Zachęcam do rejestracji, z uwagi na ograniczoną pojemność sali.

Pozdrawiam, Michał

---

18:00 – 18:10 – Otwarcie spotkania, Michał Kurek

18:10 – 18:55 – ASVS i Mobile ASVS – praktyczne zastosowania, Paweł Skarżyński

Paweł Skarżyński - specjalista bezpieczeństwa IT w Allegro i pasjonat turystyki rowerowej. W pracy zajmuje się głównie testami bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych oraz konsultacjami, szczególnie tymi związanymi z kryptografią. Posiadacz certyfikatów CEH i OSCP.

19:00 – 19:45 – OWASP ASVS 3.1: Architektura, projektowanie i modelowanie zagrożeń w praktyce, Błażej Pabiszczak

Tworzenie bezpiecznych, elastycznych i wydajnych aplikacji wymaga zmiany filozofii projektowania oraz przebudowania wielu skostniałych mechanizmów. Minimalizowanie długu technologicznego, powinno być częścią każdego nowoczesnego projektu informatycznego, a jak jest w rzeczywistości?

Błażej Pabiszczak - założyciel i Prezes Zarządu firmy YetiForce Sp. z o.o. Od dziesięciu lat zajmuje się doradztwem i projektowaniem systemów open source. Prelegent na wielu konferencjach związanych z bezpieczeństwem, otwartym oprogramowaniem i systemami CRM/ERP.

19:45 – 20:30 – Networking przy pizzy :)

Event organizers

Are you organizing 25.IV - OWASP meeting in Warsaw?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews