25.IV - OWASP meeting in Warsaw

Apr 25, 2018 · Warszawa, Poland

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie OWASP, które odbędzie się w środę, 25 kwietnia o godzinie 18:00 w jednym z najnowocześniejszych budynków – Q22, warszawskiej siedzibie Allegro, które będzie nas tego dnia gościło. Tematem przewodnim ASVS. Zachęcam do rejestracji, z uwagi na ograniczoną pojemność sali.

Pozdrawiam, Michał

---

18:00 – 18:10 – Otwarcie spotkania, Michał Kurek

18:10 – 18:55 – ASVS i Mobile ASVS – praktyczne zastosowania, Paweł Skarżyński

Paweł Skarżyński - specjalista bezpieczeństwa IT w Allegro i pasjonat turystyki rowerowej. W pracy zajmuje się głównie testami bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych oraz konsultacjami, szczególnie tymi związanymi z kryptografią. Posiadacz certyfikatów CEH i OSCP.

19:00 – 19:45 – OWASP ASVS 3.1: Architektura, projektowanie i modelowanie zagrożeń w praktyce, Błażej Pabiszczak

Tworzenie bezpiecznych, elastycznych i wydajnych aplikacji wymaga zmiany filozofii projektowania oraz przebudowania wielu skostniałych mechanizmów. Minimalizowanie długu technologicznego, powinno być częścią każdego nowoczesnego projektu informatycznego, a jak jest w rzeczywistości?

Błażej Pabiszczak - założyciel i Prezes Zarządu firmy YetiForce Sp. z o.o. Od dziesięciu lat zajmuje się doradztwem i projektowaniem systemów open source. Prelegent na wielu konferencjach związanych z bezpieczeństwem, otwartym oprogramowaniem i systemami CRM/ERP.

19:45 – 20:30 – Networking przy pizzy :)

Event organizers
  • OWASP Poland

    OWASP - Open Web Application Security Project is non-profit organization focused on improving the security of software. Our mission is to make software security visible, so that individuals and organizations worldwide can make informed decisions about true software security risks. We are open to anyone interested in learning more about software security.

    Recent Events
    More

Are you organizing 25.IV - OWASP meeting in Warsaw?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews