25.09 - 1. spotkanie OWASP na Śląsku (OWASP Silesia)

Sep 25, 2019 · Katowice, Poland

OWASP Poland po raz pierwszy na Śląsku! Mamy nadzieję, że na stałe.
Otwieramy nowy rozdział dla zainteresowanych bezpieczeństwem aplikacji ze Śląska - cykliczne spotkania dotyczące bezpieczeństwa z prelekcjami i dyskusją dotyczącą szerokopojętego bezpieczeństwa aplikacji.

Pierwsze spotkanie będzie bardzo informacyjne - zapraszamy absolutnie każdego zainteresowanego w jakimkolwiek stopniu bezpieczeństwem aplikacji lub programowaniem.

Podczas spotkania będzie możliwość porozmawiać i zadać pytania obecnym członkom OWASP Poland, a także posłuchać 2 prelekcji na temat bezpieczeństwa. Agenda pierwszego spotkania:

1. OWASP - co to jest, jak działamy, co robimy.
2. OWASP Top 10 & .NET

Tematy przedstawi Daniel Krasnokucki - inżynier bezpieczeństwa w zespole DevSecOps w firmie Equinix. Wieloletni programista i szkoleniowiec .Net z zamiłowaniem do bezpieczeństwa aplikacji. Na co dzień testuje i projektuje bezpieczeństwo aplikacji webowych zbudowanych w różnych technologiach, a także automatyzuje testy bezpieczeństwa w CI/CD. Obecnie mieszka w Katowicach, a jego rodzinnym i ukochanym miastem są Tychy.

3. iOS App Security

Prelekcję wygłosi Wojciech Reguła - starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT w firmie SecuRing. Zawodowo zajmuje się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na system iOS. Jako Ślązak z pochodzenia twierdzi, że słynna maksyma security “dig deeper” jest znana w jego rodzinie od pokoleń. W wolnym czasie prowadzi infosec bloga https://wojciechregula.blog

Na uczestników czekają nagrody i niespodzianka od OWASP Poland (o tym na spotkaniu). Już teraz zapraszamy też do proponowania swoich tematów na następnych spotkaniach - możecie to zrobić tutaj: https://goo.gl/forms/BHdTGELgTxvkAQEt2.

Spotkania OWASP są darmowe i otwarte dla wszystkich.

Event organizers

Are you organizing 25.09 - 1. spotkanie OWASP na Śląsku (OWASP Silesia)?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews