#241 P. Kuczyński, K. Kiprowski "Co nas wciąga w LSD"

Jan 24, 2022 · Warsaw, Poland

"Co nas wciąga w LSD"

Lean Software Development - samo podejście istnieje od lat, my jednak chcemy sięgnąć do korzeni i opowiedzieć Wam jak łączyć Agile i Lean, co w tym połączeniu jest nowego oraz co to znaczy dla przyszłego rozwoju software developmentu. Krzysiek jako wieloletni praktyk Lean oraz Piotrek - Scrum Master i Agile Coach. I możemy Was zapewnić - LSD wciąga.

----
Dla kogo ten wykład?
Zapraszamy Scrum Masterów i Agile Managerów oraz którzy interesują się usprawnieniem procesów. Zapraszamy również tych którzy zachłysnęli się podejściem DevOps i chcą usłyszeć o jego korzeniach.

---
Nasi prelegenci:

Piotr Kuczyński
W swojej ponad 10 letniej karierze poznał wiele kontekstów pracując m.in w branży finansowej i e-commerce. Posiada szeroką wiedzę z zakresu Agile , Lean, Six Sigma i chętnie wykorzystuje ją w praktyce. Uzdolniony facylitator oraz trener, potrafi stworzyć pozytywne środowisko do przyswajania wiedzy i praktycznego jej zastosowania. Od kilku lat zaangażowany we współtworzenie społeczności i facylitację Agile Coach Camp Poland czyli regularnego spotkania wyjazdowego praktyków Agile.

Krzysztof Kiprowski
Ma za sobą ponad 10 lat doświadczenia pracy w optymalizacji. Black Belt z metodyki Lean Six Sigma, PM w ramach metodyki IPMA, Certyfikowany Trener i facylitator. Praktyk. W ciągu swojej pracy zmapował blisko 600 procesów biznesowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych. Współuczestniczył w budowaniu strategii efektywności procesowej. Prowadzi szkolenia z zakresu myślenia procesowego i optymalizacji. Propagator kultury Lean.

---
Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ (https://agilewarsaw.com/faq-uczestnicy/)

---
Nagranie zasponsorowała dla Was Brass Willow - dziękujemy!
Podziękowania dla Slido (https://sli.do/) za dostarczenie narzędzia do przygotowania feedbacku. Reef Technology dziękujemy za udostępnienie spotkania via Zoom.

Event organizers

Are you organizing #241 P. Kuczyński, K. Kiprowski "Co nas wciąga w LSD"?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews

Featured Events