206. WJUG - Porty i adaptery - Dominik Przybysz

Apr 25, 2017 · Warszawa, Poland

Warszawa JUG zaprasza wszystkich na 206. spotkanie, które odbędzie się we wtorek 25 kwietnia o godzinie 18:15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.


O prezentacji:

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przebudować całą aplikację, bo trzeba dodać nowe pole na frontendzie? Albo gdy zmiana organizacji tabel w DB zmieniała całą Twoją domenę? Jak radzić sobie ze zmieniającym się światem i wymaganiami? Jak utrzymywać porządek wewnątrz aplikacji i skupiać się na jej domenie. Odpowiedzią jest architektura portów i adapterów.

Na prezentacji opowiem o doświadczeniach z budowaniem aplikacji, gdzie Twoja domena jest najważniejsza i odpowiem m. in. na pytania:
- Co mi to da?
- Jak to zrobić?
- Na co uważać?
- Dlaczego to jest trudne?


O prelegencie:

Dominik Przybysz - Większość życia spędził pisząc w Javie i Groovym, ale zdarzało mu się oskryptowywać różne rzeczy w Pythonie lub shellu. Aktualnie developer w TouKu oraz committer Apache Aries. Uwielbia testowanie (szczególnie z pomocą Spocka) oraz wszelką automatyzację w procesie wytwarzania oprogramowania. Stara się dbać o czystość kodu (własnego i cudzego) poprzez częste code review.


Sponsorem spotkania jest firma TouKNa spotkaniu będzie PIZZA.

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

 -----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  

Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, bezpośrednio na spotkaniu, poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.

Event organizers

Are you organizing 206. WJUG - Porty i adaptery - Dominik Przybysz?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews